Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+6 napos vagyok. Valami...

Krisztina27 kérdése:

15+6 napos vagyok. Valami buborékoló érzést érzek a köldököm alatt, tegnap éreztem először de ma már többször is éreztem. Lehet, hogy már a baba mocorgását érezhetem? Első baba.

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen a baba az! Én 15+2 naposan éreztem először, nekem is első baba. Azt monda az orvos, hogy ez teljesen normális!

Boldog babavárást :)

2010. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod nagyon jó érzés, hogy már érezhetem is őt. Neked is boldog babavárást.
2010. okt. 14. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:

15 hetesen a köldöködtől azért elég messze van a méhed, kb a 18-20. héten éri el, ha jól tudom, szóval nem biztos, hogy a babát érzed.

Én eleinte a szeméremdombomnál éreztem a motoszkálást...

Nem elkeseríteni akarlak, de ha a köldököd közelében érzed, az inkább még a gyomrod lesz, ami most nyomódik össze...

2010. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!