Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lehet abból, ha megittam...

Gond lehet abból, ha megittam egy alkoholmentes sört?

Figyelt kérdés
Társaságban kaptam egy üveggel (külföldről hozott nekem ajándékba egy barátom, hogy ebben nincs alkohol), meg is ittam, jól is esett, de utólag láttam az üvegén, hogy 0,5%-ot tartalmazhat. Ebből lehet baj?
2023. júl. 28. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Volt már ez a kérdés is.


Ott írta valaki (nekem is újdonság volt), hogy a kenyér is tartalmaz 1% alkoholt. Vagyis nyilván nem okozhat problémát, ahogyan a kenyér sem.

2023. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
🤦🏽‍♀️Persze, meghalsz. Mi bajod lenne???
2023. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Gondolom vezetés miatt kérdezi. Nem hinném.
2023. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Nekem vesekő volt terhesen. A doki kimondottan ajánlotta az alkoholmentes sör ivást. Abba az időszakban napi 3-4 is lement amíg ki nem jött a kő. :) Kislányomnak semmi baja. Már 1,5 éve volt ez.
2023. júl. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kétfejű hatlábú gyereked lesz tőle. 🤦‍♀️
2023. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!