Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a szagok terhesség első...

Ezek a szagok terhesség első 3 hónapjában àrtanak? Persze nem egész nap szagolnàm.

Figyelt kérdés
Benzines fűnyíróból ami kijön, tisztítószerek:sanythol,ajax,clin,pronto,hideg zsíroldó. Egyéb dolgok:ecet, hidrogén -peroxid(fuga tisztítàshoz)ammónia mentes hajfesték,műköröm (zselé,géllakk,aceton)alapanyagok,műszempilla ragasztó,sziloplaszt(most költöztünk,én szoktam használni) mélyalapozó(a konyhai hàtfalhoz kell, ragasztás előtt)nem nagyon bírom a szagokat már,eddig nem volt vele bajom.5 hetes terhes vagyok

2023. júl. 30. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Mégis mit ártanának?!

Nyilvan nem eszed/iszod őket.... na, akkor ártana.

2023. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a terhes fodràsz aki dolgozott és babája se ették meg, mégis meghaltak!-.- Igenis lehet baj a gázok -gőzök belégzésétől,csak nem tudom melyikektől. Ha valamit nem tudsz,akkor inkább ne kommentelj!!
2023. júl. 30. 13:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1es

Engedd el

Ezeknek a pozi tesztel az eszűk is elmegy.

2023. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

"Ezek a szagok terhesség első 3 hónapjában àrtanak?"


"Igenis lehet baj a gázok -gőzök belégzésétől,csak nem tudom melyikektől. Ha valamit nem tudsz,akkor inkább ne kommentelj!!"


Ezt a kérdést te tetted fel, és te írtad ezt a kommentet.

Ha így gondolod, mi a kérdés??

2023. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább az árt egy gyereknek ha agyatlan az anyja!kérlek inkább olvass még és próbálj meg hondolkozni!tudom ,hogy nehéz és fárasztó de lehet gyereket fogsz nevelni....
2023. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm marhahúst evett, majd elvetélt! Soha ne egyél többé húst, fő a biztonság!
2023. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én fodrász vagyok 14 éve, a 2 terhességem végigdolgoztam, az elsőnél mi is építkeztünk, semmi bajunk, köszi. A szagoktól hánytam az első trimeszterben az igaz.

És van vagy száz fodrász ismerősöm, akik szintén dolgoztak végig, senkinek sem lett semmi baja. Egyetlen fodrászt ismerek, akinek autista lett a fia, de ott kiderült hogy az apa is az, csak enyhén. Használj kesztyűt, vegyél fel maszkot, szellőztes sokat.

2023. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a sok szagos kérdés?

Ma már a sokadik...ennyire bolondok vagytok mert terhesek lettek?

2023. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
*lettetek
2023. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem direktbe inhalálod be a benzingőzt, vagy égésterméket, addig ugyan mi a búbánat bajotok lenne?
2023. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!