Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Canesten hüvelykúp mennyi idő...

Canesten hüvelykúp mennyi idő alatt ürül ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14. Héten járok, pénteken este használtam az utolsót, de tegnap este is még elég szépen jött. Fehér, darabos és furcsa szagú. Gondolom, vagyis remelem, hogy a kúp mert előtte közel sem volt ilyen a folyásom és az első kúpos naptól tart.

Mára hívott be a nőgyógyász ( az ő javaslatára is kezdtem el szedni) de félek, hogy ha akarna se tudna is kenetet venni vagy megvizsgálni normálisan.

A tünetek amire kaptam továbbra is fenn állnak, és egyre jobban szorongok miatta nehogy gond legyen, mert már több hete tart.

Köszi szépen!


2023. júl. 31. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelytabletta vagy lágy kapszula?

Nekem a canesten hüvelytablettánál volt ez, hogy napok múlva is ott volt a hüvelyben.

A lágy kapszula az másnap szépen kiürül.

Ha azt szeretnéd, hogy kiürüljön, tegyél fel egy micovag hüvelykúpot! Az segít kihozni a trutyit...

A terhesség minden szakaszában alkalmazható a micovag.

2023. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is Canesten hüvelytabletta miatt tettem fel a kérdést, akkor ezek szerint nem ritka, hogy napokig tisztul.

Köszönöm a tippet és a választ is!😊

2023. júl. 31. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Canesten tabletta az utolsó felrakás után még 5 napig távozott. Azt hittem sose lesz vége...
2023. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!