Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majdnem 17 hetes terhesen(iker...

Majdnem 17 hetes terhesen(ikerterhessèg,hàtsò fali mèhlepènyekkel) elcsùsztam a laminàlt padlòn ès az oldalamra,csìpőmre estem.Lehet baj?

Figyelt kérdés
Vèrvètelre sietve a cipőmèrt mentem volna,hogy felvegyem ,de megcsùsztam a padlòn ès az oldalamra estem,felhùztam a làbam reflexből a hasam elè.Nem èreztem semmi fàjdalmat(persze azèrt èreztem,hogy lehuppantam a földre,de nem fàjt),csak megijedtem.Nem is kèkült be sehol.Orvoshoz nem mentem,mert ràhallgattam a szìvhangfigyelőmmel ès hallottam a szìvverèseket.Nincs görcsölès ès vèrzès se.Ha baj lenne,akkor lenne azèrt valami tünete?Volt màr valaki ìgy?

#17. Hèt környèke
2023. aug. 2. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Orvosodat minimum hívd fel
2023. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Semmi baj nem lesz.
2023. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem lesz semmi baj
2023. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszaokat,remèlem akkor nem lesz baj 🙂 Orvosom Sztk-s,ùgyhogy nincs meg a szàma ès amikor règebben valami miatt kapcsoltàk(ő volt a nőgyògyàszom) nekem az ügyintèzők,mert kèrdezni akartam tőle valamit,akkor nem vette fel egyszer sem.Esetleg mèg valaki,aki csùszott màr el ìgy?
2023. aug. 3. 07:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 hetesen lépcsőn estem le. Fenéken pattogtam kb 5 fokot. Igaz, csak egy baba volt a pocakban, de nem lett baj. Pont dokihoz mentem, és siettem, megcsúsztam.
2023. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj,az se lehetett kellemes 🥴😟,de az a lènyeg,hogy a babàd jòl van 🙂 Ma is ràhallgattam a pici szìvükre ès hàlistennek dobogott mindkettőjüknek,az egyik el is menekült utàna tőle.Kb 10 mp se volt,hogy megtalàltam a szívecskèjüket🥰 Köszönöm a vàlaszt 🥰
2023. aug. 3. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Biztos nem lesz semmi baj veletek sem! Boldog babavárást! 🥰
2023. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük szèpen! Neked gratulàlok a picihez 😘🥰
2023. aug. 3. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!