Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Emelkedett májenzim 11 hetes...

Emelkedett májenzim 11 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 11 hetes. Voltam tegnap vérvételen.

Ma kaptam meg az eredményt. De nem túl jó.

Volt valaki így? Holnap megyek orvoshoz, és feszült vagyok. 🙁

C reaktív protein - 18,4 (<5)

GOT asat - 43 (<35)

GPT alat - 66 (<35)

Látótér

Fehérvérsejt -37 (<4)

Vörösvérsejt -4 ( <4)

Laphámsejt - 35 ( <7)

Kalcium oxalát kristály 9



Fehérje nincs a vizeletben. Az negatív. És alacsony a vérnyomásom.

Van némi túlsúlyom (kb plusz 20 kg)

Enni nem igazán tudok. Reggeli első rosszulét is reggeli előtt fordul elő, és akkor is savat és epét hányok...



2023. aug. 3. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy tudom, nem baj terhesen, ha kicsit eltér a májenzim. De majd a védőnő megmondja.
2023. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi hányás mellett gyakori az enyhe májenzim emelkedés. Ha majd nem hánysz, rendbe jön.
2023. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Orvos megmondja,terhesen sok minden eltérő érték belefér. De nem akarok hülyeséget se írni.

Nekem a végén lett probléma, aminél több százas eltérés volt, például GPT 190,stb. Vizelet negatív volt,de a vérnyomás elszállva,plusz tünetek is rendesen. Neked ilyenek nincsenek,nyugodj meg. Szorítok ,hogy az orvos is rendbe találja.

2023. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!