Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Emelkedett májenzimek különöse...

Emelkedett májenzimek különösebb panasz nélkül?

Figyelt kérdés

15. héten járunk. Már egy hónappal ezelőtt is picit emelkedett volt a gpt értéken, 3 hete volt egy nap, amikor durván hánytam, akkor már a többi májenzim is kicsit magasabb volt, a gpt 60. Progeszteron pótlást kaptam, azzal magyarázták a hányást, laboreltérést is, abba is hagytam.

Viszont a vizeletben azóta is sötétebb, a mostani laborban már 130-as a gpt. De egyébként nincs panaszom, nem vagyok sárga, nem viszketek, jó vérnyomásom, jó a vérképem.

Femibiont meg nospat szedek már csak, ha a gyógyszer lett volna, csökkennie kellett volna már szerintem, nem nőnie.


Más is volt már így? Mi miatt volt magas a májértéketek?


Persze, megyek majd dokihoz, de az jó pár nap még...



2019. okt. 9. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam. Magasabb volt a got is meg a gpt is. Mindenre leszúműrtek már de nem tudták mi az oka. Szülés után már biopsziát akartak csinálni amikor elmentem egy fibroscan nevű vizsgálatra magán rendelőbe Pestre. Ott sem láttak semmit és a doktornő azt mondta, hogy ez kicsi emelkedés és 3 havonta legyen kontroll vérvétel. Ha egy év alatt sem változik majd talán, de csak talán beszélünk avbll biopsiáról
2019. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam. Magasabb volt a got is meg a gpt is. Mindenre leszűrtek már de nem tudták mi az oka. Szülés után már biopsziát akartak csinálni amikor elmentem egy fibroscan nevű vizsgálatra magán rendelőbe Pestre. Ott sem láttak semmit és a doktornő azt mondta, hogy ez kicsi emelkedés és 3 havonta legyen kontroll vérvétel. Ha egy év alatt sem változik majd talán, de csak talán beszélünk a biopsiáról. Aztán amikor 6 hónapos volt már a babám egyszer csak normális lett az érték. Amúgy nekem 130 és 110 volt az értek.
2019. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, valamiért 2x küldte el
2019. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!