Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisebb gyulladás van a szervez...

Kisebb gyulladás van a szervezetemben vérkép szerint.. mennyire veszélyes a gyulladás terhesen?

Figyelt kérdés

3 hete szedtem antibiotikumot a mandulámra de azóta is gennyes kicsit.. azt mondták ezt terhesség után ki kell vetetni..


Szedhetek még egy antibiotikum kúrát terhesen ? Hat ha az már segít? Persze erről megkérdezem az orvost. Van olyan aki szedett terhessége alatt kétszer legalább antibiotkumot?



2023. aug. 3. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

A gyulladás terhesség alatt semmiképp nem szerencsés.

Viszont túl sok fajta variáció nincs antibiotikumok terén. Az igazán hatásos, erős gyógyszereket ilyenkor nem adják.

De ettől függetlenül szedni kellene egy másik hatóanyagú antibiot, hátha az segít. Az orvos majd tudja, melyiket lehet.

2023. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy az alkohol sem szerencsés, de nekem csak a mentapálinka (kisüstibe 2 hónapra 3 mentaág) hozta helyre. Igaz,én nem voltam terhes. Már műteni akartak,egy antibiotikum se hatott.
2023. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!