Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha gyulladás van a szervezetem...

Ha gyulladás van a szervezetemben, történetesen az egész ínyem, szerintem a fülem és a fél arcomon is, azzal lesz valami baja a picinek? 31

Figyelt kérdés

A jobb fejemről van szó. Irdatlanul fáj a fogsorom jobb oldalt, a jobb fülem, szerintem az ínyemről, de lehet huzatot kapott hogy a napokban próbáltam elviselhetővé tenni a meleget magam körül, és ez mind sugárzik felfele, már érintésre is fáj még a halántékomnál is. A babámnak igaz nem lesz ettől baja?

31


2009. júl. 25. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Glycosept oldattal öblögetek. Fájdalom csillapítónak eddig ellen tudtam állni.
2009. júl. 25. 18:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Menj dokihoz minden képpen. Ok? Nekem is volt gyulladás a szervezetemben és Antibiotikumot kellett szednem. Sőt 2 szer is szedtem a terhességem alatt! ÉS ha nme vettem volna be gond lett volna mert a gyulladás elért volna a babához azt mondta a doki!
2009. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használj Corsodyl szájvizet, kimondottan inygyulladás ellen való. Úgy olvasom, terhesség alatt nem ellenjavallt. Én ezt használtam nagyon begyulladt inyre foggyökér rezekció után, nagyon jó volt! Esetleg egy fogorvos, rendes orvos is tud segiteni. Illetve vannak homeopátiás bogyók arcüreg/fog/egyéb gyulladásra, kérdezz rá egy patikában, azokat is lehet terhesség alatt szedni.
2009. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt ilyen gondom,csak a bal oldalon és első utam a fogdokihoz vezetett. Én már enni sem tudtam, a számat sem tudtam kinyitni, annyira fájt a fogsorom, fülem, arcom.

Kiderült, hogy a bölcsesség fogam folytatta a növést, és az okozta a problémát. Nekem semmit nem írt fel, még Corsodylt sem. A kamillás öblögetést ajánlotta.


Lehet, hogy neked más bajod van, így mindenképp menjdokihoz! Ha felső fogsorról van szó, akkor akár ügyeletre is mehetsz, mert ha ott van gyulladás, azt muszáj kezelni antibiotikummal, nehogy feljebb húzódjon!


Jobbulást és drukkolok!!!

Majd írj, hogy mi volt!

2009. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fogdoki elzavart, hogy be van gyulladva vegyek valami öblögetőt, öblögessek. Ennyi! Ő ezzel nem tud mit csinálni. A glycoseptet is a patikus mondta. Szerintem a kamilla az gyenge. Holnap megyek tanácsadóba, du házi dokihoz, ott feliratok valamit akkor.
2009. júl. 26. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!