Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés, mikor kisfiú...

Milyen érzés, mikor kisfiú van a pocakban? Más, mint egy kislány (a fiúk általában erőteljesebben rugdosnak, stb)?

Figyelt kérdés
2023. aug. 4. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiam van, a lányos részről nem tudok nyilatkozni. De a fiam brutális volt. A 30.héttől már inkább fájtak a rúgásai, mint jól estek volna. Meg se állt soha, főleg éjjel. Faros volt, a 33.héten forgott be, akkor éjjel azt hittem kijön az oldalamon. De imádom őt :)
2023. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi különbség nincs.
2023. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ezt te sem gondolod komolyan?
2023. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van fiam és lányom is, semmi különbség nem volt.
2023. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen egyszerű lenne megmondani, nem is lenne szükség uh-ra vagy vérvételre, hogy megtudja vki, milyen nemű gyereke lesz. De hogy a kérdésre válaszoljak, én semmi különbséget nem vettem észre lányom és fiam között. Sőt, a lány inkább mozgékonyabb volt, de ez nem a nemtől függ.
2023. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Vegyes ikreim vannak. A lányom mozgása mindig intenzívebb volt.

Szerintem inkább a baba fekvésétől függ az hogy mennyire erőss egy rúgás. A neméhez nem igazán van köze

2023. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van fiam is, lányom is. A lányom 1 fokkal fájdalmadabb volt
2023. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor bementünk a 20 hetes UH-ra egyből mondta a szonográfus, hogy tipikus nyugis fiú, nem ficánkol, meg tudja mérni szépen, a lányok mozgékonyabbak szoktak lenni.


Szóval ő pont az ellenkezőjét mondta :D


Szerintem nincs különbség fiú és lány között, inkább attól függhet hogy fekszik és milyen habitusú.

2023. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak lányaim vannak, de a második lányom eltörte a bordám, amíg a pocakomban lakott, szóval szerintem nem függ a nemétől, hogy mennyire erősen rugdalózna.
2023. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


#3

Miért ne gondolnám komolyan?


Egy csomó anyuka ismerősöm megtippelte még terhesen a babája nemét, az egyik pont azért hitte, hogy fia lesz, amit írtam.

De úgy látszik, akkor a lányok is tudnak erősen rugdosódni. 😄


#9

Jujj, nagyon sajnálom.

Súlyos a törés, vagy nem olyan vészes?

2023. aug. 4. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!