Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislányos anyukák! Milyen...

Kislányos anyukák! Milyen érzés volt miután kisfiatok is született?

Figyelt kérdés

Van egy idén lesz 5 éves kislányom és most jelenleg 17 hetes terhes vagyok. A magándokim azt mondta, hogy apuka örülhet, mert fia lesz, szóval elég magabiztos volt. Nyilván belélni magam még nem akarom, még a második genetikain sem vagyunk túl, de ha ott megerősítik, már nyilván másabb lesz.

A lényeg, hogy egészséges legyen a picúrkám, de már most is nagyon aktív és eddig minden rendben volt.


Igazából félek, hogy nem tudok majd azonosulni kisfiú anyukaként, mivel eddig 5 évig csak az egyszem lányom volt nekünk, aki ízig-vérig csajos.

Remélem jó anyukája tudok lenni a kisfiamnak is.

Hogy éltétek meg azok,akik kislány után kisfiút szültek?



2023. jan. 3. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Fantasztikus! Mindig fiúról álmodtam!
2023. jan. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi a baj a kérdéssel?

Nem hiszem el, hogy itt miért vesz fel a válaszadók többsége egy undorító stílust. Ha nem tetszik valami, nem kell kommentelni és lehet továbbmenni olyan kérdésre ami bejön…

Nincs fiam és igenis érdekel milyen egy kisfiúval is, de itt nem lehet màr kérdést feltenni….

2023. jan. 4. 05:09
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Földön túli boldogság.

Kislányom 100 %-ig apás, naponta legalább tízszer megkapom, hogy anya utállak. Kiskamasz.

Fiam meg imád.

Ennyit erről, hogy "apuka örülhet". Az ilyen orvost hagynám ott a p.ába.

2023. jan. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

5-ös.

Ez természetes,ha kiskamasz.

Attól függ, te hogy állsz hozzá meg a férjed milyen irányba tereli.

Én is voltam kamasz és ha jól emlékszem sokszor bántottam anyukámat, amire nagyon nem vagyok büszke.

Igazából sose ült le velem semmiről sem beszélgetni, minden problémámat semmisnek vette és egyáltalán nem vette komolyan sőt untatta vagy csak feltartottam vele.

Elkönyvelte hisztinek és kész.

Most már más a kapcsolat, de kislányom sem lesz könnyű helyzet bár egyelőre nagyon anyás, tudom ez majd átfordul idővel…

Kisfiúval pedig fogalmam sincs milyen lesz, én nem akarok anyám asszony katonáját nevelni belőle, aztán pedig kisajátítani mintha csak az enyém lenne és minden nőre akire ránéz majd a fiam, szemmel felnyársalni…

2023. jan. 4. 06:43
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Lányom ilyen volt már csecsemőnek is. :)

Én meg olyat nevelek a fiamból, hogy normálisan viselkedjen a nőkkel. Ne legyen macsó f.sz. Az apja se az.

Ha azt jelenti az anyámasszony katonája, hogy ki meri mutatni az érzelmeit, akkor legyen csak az.

És attól se fogok falnak menni, ha a fiúkat szereti majd.

2023. jan. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mást értek az anyámasszony katonája alatt.

Csak sok nő annyira ragaszkodik a fiához, hogy még felnőtt korában sem engedi élni, féltékeny más nőkre, irányítani akarja stb.

Egyszerűen nem akarok ilyenné válni, de ahogy észreveszem sokkal jobban ragaszkodnak az anyukák a kisfiúkhoz mint a lányaikhoz.

Azt hogy most milyen lesz személyiségileg az más téma, remélem jó ember lesz belőle és tudja majd a helyét a világban.

2023. jan. 4. 06:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
11 év van a 2 gyerek között. Az első gyerek lány. Nekem fura volt, hogy fiú lesz a kicsi. Nem azért, mert nem örültem neki, csak 11 év alatt eléggé megszoktam, hogy lányos anya vagyok. Elképzelni se tudtam, milyen lesz egy fiúval. De egyébként ugyanolyan. Pelenkázni kicsit más, de azon kívül tényleg ugyanolyan. :D
2023. jan. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"A magándokim azt mondta, hogy apuka örülhet, mert fia lesz,"


Lánynak nem örült?

2023. jan. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kislányom, de egy darabig úgy nézett ki kislányunk lesz, plusz a családban szinte csak lányok vannak, szóval én sem tudtam magam elképzelni fiús anyaként, kicsit meg is ijedtem mikor kiderült mégis fiunk lesz. Hamar kiderült, hogy feleslegesen aggódtam. A kisfiam már babának is nagyon jófej volt, kedves, nyugodt, mosolygós, a férjem derűs természetét örökölte, neki minden jó volt, ahogy volt. Azóta is egy nagyon jó természetű kisfiú, és nagyon élvezem a fiús anyaságot, nem gondolom, hogy egy lánnyal könnyebb vagy jobb lenne. :)
2023. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!