Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Lehetséges a...

Szerintetek? Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a szexuális életemet, mindig védekeztünk (óvszerrel, ami nem szakadt ki soha). Most a ciklusom felénél vagyok és eléggé fájnak a melleim (inkább az oldalsó része, egy kicsit hónaljam alatt kezdődik úgy érzem) , a mellbimbóim nem érzékenyek és semmilyen más tünetem nincsen. Ez viszont eléggé zavar.. Vajon hormonprobléma is lehetséges? A menstruációm eddig mindig megjött rendszeresen. Illetve eléggé sok a pattanásom is az arcomon.

2023. aug. 11. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szakadt ki a gumi, akkor mégis hogy lehetne, szerinted?🤦‍♀️

Ovulálsz, drága, ovulálsz.

2023. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd abba a szexuális életed ha ennyire buta vagy légyszi..És nézz inkább utána, hogyan is működik egy női test.
2023. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Most kezdtem a szexuális életemet"

Ez kicsit meg tudja kavarni a ciklust, nyugi.

Ha nem csúszott le az óvszer, akkor nincs gond.

2023. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű ovulációs jelekről írsz. Szomorú hogy szexelsz de ezt nem tudod. Nőként... Nézz utána a női test működésének.


27N

2023. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!