Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire veszélyes ha a...

Mennyire veszélyes ha a méhlepény lent tapad. Tényleg egész nep feküdni kell?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Csakis akkor, ha az orvosod erre utasít. Nekem elöl és mélyen tapadt, de mindent csinálhattam ugyanúgy,mint normálisan. Csak szólt a doki, ha bármi barnázás vagy vérzés lenne, akkor azonnal menjek be a kórházba... A lepény a 32. hétre húzódott fel annyira, hogy simán szülhettem, addig a méhszáj mellett volt, de szerencsére semmi gondot nem okozott soha.
2010. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem sem kell feküdnöm. Most 21 hetes vagyok, épp nem fedi a méhszájat a lepény. A dokim azt mondta, majd feljebb húzódik, de ha így maradna, még így is esélyes lenne a természetes szülés.
2010. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon nagyon lent tapadt, annyit mondott a doki, hogy ez nem túl szerencsés, de semmi mást. Ez volt 21 hetesen, 28 hétre meg már felhúzódott. Nekem sem okozott gondot, és mindent csinálhattam mellette.

29hkm

2010. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen fedte a méhszájat. A 19. héttől a 29. hétig feküdtem hol a kórházban, hol otthon. Csak wc-re és fürdeni keltem fel, ennek ellenére a 29. héten erős vérzés miatt megszületett a lányom.
2010. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó megkérdezhetem, hogy van a lányod? Remélem minden rendben!!!!!!!
2010. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm jól van, most már 2,5 éves lesz lassan. 9 hétig volt a koraszülött osztályon. Teljesen egészséges kislány lett belőle.
2010. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!