Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ultrahangon a 30. héten...

Ha ultrahangon a 30. héten azt mondják, hogy valószínűleg kislány, akkor nagy eséllyel előfordulhat, hogy mégis kisfiú?

Figyelt kérdés
Eddig az összes ultrahangon azt mondták, hogy nem mutatja meg magát. A 30. héten végre mondta a doki, hogy talán kislány, de hozzátette, hogy ez nem tuti, a kisfiúkat nagyobb biztonsággal lehet előre tudni. Gyakran előfordul, hogy egy ilyen előrehaladott terhességben nem jól látni az ultrahangon a baba nemét? Egyébként fura, mert nekem tényleg mindegy, hogy kisfiú-e, vagy kislány, és valahogy mégis nem hagy nyugodni a dolog. Valahogy nehéz úgy rágondolni, hogy nem vagyok biztos a nemében. Félek, hogy kislányra gondolok, amikor rá gondolok és aztán kisfiú lesz.
2009. jan. 1. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 2.babára végig azt mondták fiú,azt lány lett,a 3.-ra meg végig,hogy kislány és kisfiú lett.Szerintem nem mindig tudják biztosan,attól függ,hogy fekszik a baba és mit mutat meg magából.Jó egészséget nektek!
2009. jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tőlünk hétfőn a 30. heti UH-on kérdezte az ultrahangos, hogy akarjuk-e tudni a nemét, de mondtam, hogy már tudjuk(amniocentézis)

Egyébként egyértelműen látszott, hogy kiscsaj.

Mondjuk már a 18 hetin is mondták, hogy valószínüleg az.

2009. jan. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem végig azt mondták,hogy fiú,és az is lett. Viszont az öcsémék ugyanúgy jártak mint ti. A doki azt mondta,szerinte lány. Na most ez a "lány" 7 hónapos és Milán névre hallgat... :)
2009. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hat ilyenkor mar voltal jopar ultrahangon..legkesobb a 36. uh-on megtudod, vagy amikor megszuletik :D

nekem relative keson (NEKEM későn :)) a 19. hettől tudtak megmondani, de onnantol viszont minden doki. a 30. heti ultrahangon a doki megdicserte a heréit, hogy milyen szépek, hat nem igazan tudtam ra mit mondani :D

nevvalasztas sem lehet konnyu, akkor.

szerintem nem gyakori, en mindenhol azt hallom, hogy 14-16. hettol mar tudjak, illetve az egyik kedves ismerosomnek derult ki csak a 28. heten.

még kiderulhet, nyugi :D

a lenyeg, hogy szepen fekudjon, es egeszseges legyen :D

az enyém faros, hiaba kerem, hogy forduljon be, már most nem hallgat ram, mi lesz 10 ev mulva :))))))

2009. jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első gyerkőcnél 28 hetesen azt mondták,hogy talán kislány,31 hetesen még mindig azt mondták,hogy legvalószínűbb,hogy kislány,32 hetesen hirtelen 100%fiút mondtak és mutatták is a kukiját.A 2. gyerkőcnél már 18 hetesen biztosra mondták a fiút,és az is lett.Most a 3.-at várom és a 18 hetes uh-án csak egy pillanatra mutatta meg magát,akkor fiút láttak,de azt mondták,hogy a következő ultrahangon kérdezzek rá inkább mégegyszer.Szóval 13-án már talán okosabb leszek.:))))


Üdv:31 heteske

2009. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!