Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párommal már egy ideje...

A párommal már egy ideje próbálkozunk a baba témával. Augusztus 8-án kellett volna hogy megjöjjön. Azóta sincsen semmi. Hasam alja fáj, mint akinek meg akar jönni. A mellbimbóm nagyon érzékeny.Más tünet egyenlőre nincs. Szerintetek tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Azért félek tesztelni, mert jó abban a tudatban lenni, hogy talán most összejött, és félek a csalódástól. :)

2023. aug. 13. 07:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
A tünetek magában nem jelentenek semmit, de 5 napja késik... persze, hogy tesztelhetsz! 🙂
2023. aug. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várj, amíg el nem kezd nőni a hasad / meg nem jön mégis... 🤷🏻‍♀️
2023. aug. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És mégis meddig várnál tovább?? 🤦🏼‍♀️ Az a csalódás pozitív is lehet 🤷🏼‍♀️
2023. aug. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Persze tudom, hogy lehet pozitív is.

Valamelyikőtök járt már hasonló cipőben?

Egyébként, a párom már nyaggat, hogy csináljunk tesztet, szóval lehet hogy igazatok van. :)

2023. aug. 13. 07:23
 5/11 A kérdező kommentje:
1-es valaszoló, bocsánat, véletlenül lepontoztalak. Most használom először ezt az oldalt. Nem akartam, sajnálom 🥺
2023. aug. 13. 07:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz csalódni én még várnék picit.

A nőgyógyász azt szokta mondani hogy 1 het késés utan erdemes csinalni.

2023. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ha terhes voltam mensi előtt 4 nappal + volt a tesztem, 1 hét műlva meg m@r leugrott a 2.csík

Tesztelhetsz b@rmikor, ha terhes vagy ott lesz a 2.csík,ha nem akkor meg lehet meg is jön.

2023. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Saját friss tapasztalat: tegnap kellett volna megjönnie, mostanában nagyon pontos amúgy. Görcsöltem is, hajnalban felkeltem többször rá. Már kb temettem ezt a hónapot is. Mi is próbálkozunk...

Majd ma reggelre nem volt vérzés. Csináltam tesztet. Kb pislogni se volt időm, megjelent a 2 csík, igaz hogy a második halványabb volt az elején, és volt pár pillanat, míg azt hittem, hogy haluzok...

2023. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Halvány a csík, akkor is terhes vagy. Nem várt előtt és utána, akár 1 hónap késés miatt is teszteljetek
2023. okt. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!