Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 éves férfiként úgy érzem...

28 éves férfiként úgy érzem hogy legbelül akarok gyereket de félek is kicsit.Normális dolog ?

Figyelt kérdés
Én 28 párom 29 egy éve vagyunk együtt.Van saját lakásom amit mem terhel hitel (egy szobás 34 négyzetméter de később el szeretném fallal választani ha már nagyobb lenne),régi autóm ,meg 1000 euró megtakarított pénzem,jelenleg mindketten dolgozunk havi 850 eurós fizetéssel(Szlovákiában lakunk),a munkehelyünk hát olyan amilyen volt már sokkal rosszabb is így megbecsülöm.Ti bevállalnátok ?
2023. aug. 14. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy év után biztos nem. Előbb költözzetek össze, aztán pár évig ismerkedjetek, hogy kiderüljön minden kis hülyeség, aztán ha el tudjátok viselni egymást, csak akkor vállaljatok gyereket...
2023. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves kapcsolatba eszembe sem jutna gyereket vállalni. Legyetek együtt rendesen, múljon el a rózsaszín köd, ismerjétek meg egymást ennél jobban (hidd el, 5-6 év után az ismeretség sokkal alaposabb, mint az első év után), és ha minden oké, mehet az elköteleződés.
2023. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem az a “nem normális” aki nem fél, nem tart, mert azért gyermek nagy felelősség. Minden tekintetből, ha ezt az ember felméri szerint akkor már jórészben megérett rá. Szerintem a helyzetetek megfelelő egy babához, de az biztos hogy később a 34nm kicsi lesz hármótoknak. De addig még sok minden alakulhat az életben :) ha vágytok rá, és bele mertek vágni, én a leírtak alapján (pláne ha egy szerető, stabil kapcsolatról van szó-merem feltételezni, hogy igen) akkor megpróbálnám.


(Én most várom a 2.babát, 35 éves vagyok. 30 voltam az elsőnél. Most is félek, mert tudom hogy nem lesz könnyü, de sokkal rosszabb lenne ha elvakitani a rózsaszin köd, hogy majd milyen jo lesz. Az lesz, de nehéz is, és nem hiszem hogy baj hogy az ember fél tőle, normális, sőt bizonyos szintig kell is, ez a fajta belegondolás-szerintem)


Sok sikert!

2023. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

34 négyzetméteres lakásba nem vállalnék gyereket!

Az iszonyat picike élettér.

2023. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miután megismerkedtünk egy hónap után összeköltöztünk a lakásomba.Szoktunk veszekedni de hamar túllépünk.
2023. aug. 14. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Mi is egy hónap után költöztünk össze, de évek múlva is voltak olyan dolgok, amik akkor derültek ki. 8 éve voltunk együtt, amikor született a lányunk, és még így is voltak nagyon nehéz időszakok. A legjobb házasságokat is próbára teszi a gyerek, főleg egy egy éves kapcsolatot...
2023. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnék 1 éves kapcsolatra.Most 8 év után jött el az ideje én 28 ő 31 éves.Kiutazgattuk magunkat, megismertük kiismertük egymást.Szerintem 1000euro megtakaritás semmi ebben a világban.Egy babaszobát ha berendezel belőle.850eurós fizetés szlovákiában? Az elég gyatra.Jelenleg terhes vagyok, és nagyon várjuk a kis csemeténket, félelem mindig lesz de én mint bölcsődei gyereknevelő nem tartok.Párom lehet fél egy picit.
2023. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az hogy félsz, az természetes, mindneki tart tőle, nagy valtozas, nagy felelősség. Minden mas adott a leirasod alapján. Ha ugy erzitek, egyutt akartok maradni es szeretitek egymát, akkor felesleges várni. Sok sikert!
2023. aug. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Várjatok még 1-1,5 évet. ismerjétek meg jobban egymást, rakjatok még félre stb.
2023. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen én is úgy látom korai lenne még egy év után. Én 26 leszek most januárban és a férjemmel 4 éve vagyunk még csak együtt, 10 éve vagyunk barátok és jelenleg 35 hetes terhes vagyok. Mi is egy kb 35-40 négyzetméteres házban lakunk jelenleg aki saját, de éppen készülőben van az új ház ami 90-100 négyzetméter között van. Szerintem hogyha ugyan így érzed mondjuk 2 év múlva is amikor már nem csak a rózsaszín köd van akkor szerintem bele lehet vágni. És a félelemről csak annyit, hogy heteken belül megszületik a babánk, de van bennem is para. Sztem ez normális.
jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!