Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 éves vagyok. Down- teszt...

28 éves vagyok. Down- teszt eredménye 1:280. UH minden rendbe tarkoredő 1mm. Kinek lett ilyen teszt és egészséges babát szült?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kicsit rosszabb, 1:230 lett, rá is írták, hogy pozitív. (Annál a cégnél 1:250 a határérték, de valójában a hivatalos 1:150)

Nálunk is az UH mindig jó volt, de utána az AFP és a HCG érték megint nem, ezért végül én bevállaltam az amniot. Teljesen egészséges kislány született.


Ez egyébként pont az az értéktartomány, ami halálra paráztatja az anyukákat.


Egy ismerősömnek sajnos tényleg DOWN-os volt a baba, de neki elég határozott, 1:2 értéket hozott ki a kombinált teszt.

2012. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Tényleg idegesítő. Nekem most a 16.héten ajánlották a négyes tesztet majd elmegyek arra is. Addig meg probálok pozitiv lenni:-)
2012. máj. 11. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Két barátnőmnek is ilyen volt. AZ egyiknek 1:27, a másiknak 1 :74. MIndkettőnek egészséges kisbabája született. :)
2012. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, felesleges a négyes teszt, mert az is csak átlagszámítás, és nem fogsz megnyugodni tőle! Ajánlom inkább dr. Hajdú Krisztinát, aki a legjobb UH-os szakember ebben a kérdésben, ha ő azt mondja, nincs semmi baj, megnyugodhatsz. Az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrumban rendel, mindig hatalmas sor vár hozzá, de ha elmondod, miért mész, biztos kapsz egy közeli időpontot a vizsgálatra. Ha mégis gond lenne, ő tovább küld majd magzatvíz-vételre.

Kívánom, hogy mindent rendben találjon!

2012. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok!Nekem 1:835. NT:1,4 mm. Free béta hcg:36.65 IU/L 0,87 mom Papp-a 2,75 IU/L 0,65 mom....jó eredményem lett?
2018. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!