Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Petefészek-ciszta magzati...

Petefészek-ciszta magzati korban? Szülés után is elmúlhat?

Figyelt kérdés
Most 36+2 hetes vagyok, 3 hete tudtam meg, hogy ciszta van a piciben. Kiderült, a petefészkében. Ma az orvos elmondta, hogy 31*36 mm-es, és valószínű, a szülésig már nem fog elmúlni, utána lehet felszívódik, majd a gyerekorvos is jobban odafigyel rá...stb. De nem tuti, hogy felszívódik. Annyiból "jó", hogy nem a fejében, szívén van, mert így nem nyom semmit, amiből esetleg nagyobb baj lehet. Aki tud valami infóval szolgálni erről, legyen szíves írjon, mert nagyon aggódom! Köszönöm!
2010. okt. 15. 18:18
 1/2 Manu19 válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne én is ma voltam uh-án és azt mondta a doki h a pete fészkében van....De mondta h el fog múlni de nagyon aggódom h nem e lesz ebböl vmi baja....:/
2014. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem akarok a témában új kérdést kiírni, és bár régi a topic, írok bele, mert hátha újra feljön a téma és mások is válaszolnak.

Nekünk a 28 hetes babamozin szúrták ki a petefészek cisztát, pár nap múlva a hivatalos kórházi UH-n is megerősítették. Számomra elég nagynak tűnik 29 mm. Az orvosom nem igazán foglalkozik vele, szerinte felszívódhat, legkésőbb a gyerek egy hónapos koráig. Mondjuk a jövő héten vissza kell mennem a genetikára a lelettel, mert ez a protokoll, de egyébként minden paramétere tökéletes a gyereknek ezen kívül. Én azonban rettegek, hogy a lányomnak a műtőasztalon kell kezdenie az életét, és esetleg még a petefészkét is kivehetik a cisztával együtt...

Kérdező, ha olvasod még a fórumot, írd meg kérlek, mi lett végül veletek, elmúlt-e szülés után a kislányod cisztája:

2015. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!