Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hkm. Hányás hasmenéses vírus?

34hkm. Hányás hasmenéses vírus?

Figyelt kérdés
S.o.s mik a veszélyek? Olvastam pár dolgot. Nagyon megrémültem. Vége felé vagyok, irtó gyenge az immunrendszerem. Körülöttem mindenki benne van most ebben a vírusban. Nagyon remélem hogy nem kapom el. Nem akarom be vonzani, de információkat szeretnék a dologról esetleg hasonló jellegű tapasztalatokat. Köszönöm szépen előre is. És szorítsatok, hogy ne kapjam el.

2023. aug. 20. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A terhességem alatt 2x is covidos lettem, szerencsére nem történt semmilyen komolyabb baj, mondjuk eléggé rosszul voltam. Egy kis megfázás esetleg vagy kisebb fertőzést szerintem teljesen normális elkapni terhesen is, a lényeg hogy ha esetleg elkapod szintén, akkor orvos. Szedsz gyógyszert esetleg és rendbe is jössz :) Boldog babavárást! ♡
2023. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Tökre megértem az aggodalmad, ugyanezt írtam ma én is ki. Annyiban más a helyzet, hogy én a 28.hét végén járok. De itt is mindenki beteg..férjem is.. próbálunk elkülönülni :(

Nekem is sajnos eleg gyenge az immunrendszerem, már 3 felsőléguti dolgot is benyeltem a kisfiamtol (4,5 éves) és még hol a vége.. sajnos kedves első válaszolónak annyiban ninvs igaza, hogy erre egyrészt nincs gyógyszer (a hányós szarságokra) másrészt én is azért rettegek, mert nem szeretném hogy a durva bélhuruttól mondjuk kinyíljon a méhszáj vagy elindukjon valami aminek még nagyon nem kéne.. kérdező: sok sikert hogy elkerüld, én is nagykn rajta vagyok!

2023. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Amúgy merrefelé laktok? Mi Budapest mellett, pest megye. Mindenki a balatonról hurcolta haza, de itt már elvileg 2 naponta mennek a háziorvoshoz az ilyennel.. kitartast még egyszer! Sok sikert, es remélem nyugidalmas babavárást!
2023. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat! 😊

Kecskemét. Hu de jó hogy írod a háziorvost. Én egyből a nőgyógyászomhoz szaladtam volna. Olvastam, hogy megnyílhat a méhszáj, megindulhat a szülés. Tök be paráztam. Félve is írtam ki a kérdést, de örülök h megtettem.

Amúgy erre mifelénk is most ez a “menő” járvány. Barátaink tengerről hozták haza és sorba mindenki bele esett eddig. Szerencsére én és a párom nem. Remélem ez így is marad 🙂

2023. aug. 20. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szültél már azóta kérdező? ^^ remélem minden oké!
2023. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!