Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi jelzi ha elhalt a magzat?...

Mi jelzi ha elhalt a magzat? Verzés, gorcsok? Mik a elojelei, tunetei? és mi okozza?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem tegnapelőtt reggel ment el 8 hetesen. Fájt a hátam és szúrkált a petefészkem környékén. Ja, és pár nappal előtte már nem nagyon voltak tüneteim. Aztán aznap reggel volt egy kis barna folyásom és emiatt elmentem dokihoz, ott meg már véreztem. Már nem volt semmi a petezsákban. Azóta erősebb görcsökkel vérzek és ürül a méhem.

Okok? Azt aligha fogod 100%osan kideríteni... Genetika, életképtelenség, rossz helyen tapadás.. de az ilyen korai vetélések gyakoriak, bár sajnos nagyon megviselik az embert, úgy tartják egyesek, hogy az elmenő baba "helyet csinál" a következőnek, felkészíti a méhet a kihordásra.

Neked esetleg van valami panaszod? Hányadik héten vagy?

2009. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnalom,kitartas. en a hetedik hétben vaok, 2 napja nem oklendezem, a derekam fajdogal, xedulok, etvagyam nincs, undorodom meg a parfumomtol is,stb.csak mar nem oklendezem, ez fura h. abba maradt alig 2 hét utan
2009. jan. 1. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem nem voltak ilyen émelygős hányós stb tüneteim egyedül a cicik nőttek hirtelen sokat fájtak is ,de a 11. hét óta alig nőtt valamit nem is fáj tehát attól hogy elmúlik vagy nincs terhes tüneted még nem biztos hogy baj van

25 hetes kismama

2009. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Az is lehet, hogy semmi előjele nincs. Egyszercsak kiderül. Sajna, nem lehet mit tenni ellene. Viszont nagyon fontos, hogy ne ilyenekre gondolj, hanem csakis pozitívan állj a terhességedhez, és inkább beszélj már most a babához, akkor te is hamarabb felfogod, hogy mi is történik veled. Próbálj meg mindent megadni neki, rengeteg tápanyagot, vitaminokat juttass a szervezetedbe, ezzel is segíted őt. És pihenj, amennyit tudsz, ne erőltesd meg magad, ne emelgess, igyál sok vizet... stb. Hidd el, akkor nem lesz semmi baj!
2009. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos nekem októberben elhalt a magzatom. :( Meg kellett műtsenek a 9. héten. Nem tudtak magyarázatot adni. Annyit mondtak, hogy sajnos gyakran előfordul. Nekem görcsök és vérzés jelentkezett, valamint elmúltak a tüneteim, például hogy már nem fájt a mellem. Engem azonnal megműtöttek. Végig azt mondták hogy ne aggódjak mert azzal nem segítek semmit csak rontok az így is rossz helyzetemen. Tehát ne aggódj és pihenj sokat. Az előttem szólók nagyon jól leírták, hogy csak nyugi és akkor minden rendben lesz. Sok sikert!!!
2009. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 2x volt már elhalt terhességem, fél éven belül.Semmilyen tüneteim nem voltak.De ez egyénenként változó.Az ok ilyenkor kideríthetetlen.A dokim majd elküld genetikai vizsgálatra ha lesz erőm hozzá.De én is csak azt tudom írni mint az előttem szólók.Nyugi és pihenj sokat!!!

2009. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zola05 válasza:
34%
Sziasztok a nővéremnek most derült ki hogy halott a babája és az lenne a kérdésem hogy egyből ki kell kapartatni vagy elég ha adnak az orvosok egy időpontot és akkor kaparják ki?
2016. jún. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!