Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja műszeres terhességme...

Pár napja műszeres terhességmegszakításom volt. (elhalt a magzat) Mennyi ideig tart a vérzés a műtét után? Görcsök vannak, de pár perc alatt elmúlnak. Első terhesség volt.

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minél több napig tart a vérzés(gyenge vérzésre gondolok) annál jobb,mert jobban tisztul a méhed. Kb.2-3 napig tartott nekem az elsőnél. A 2-nál pedig a műtét után picit véreztem,utánna semmit. Ebből lett nagy gondom. Nagyon gyorsan bezáródott a méhszájam, és a vér benn rekedt. Olyan görcseim voltak,hogy nem birtam felkelni az ágyból,négykézlábon másztam. 2 nap múlva újra altatás,kaparás...Senkinek nem kívánom....
2008. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom!

A vérzés az pedig napokig tarthat, mert elég valószínű, hogy egyből mensi is társul hozzá. Ha egy hét alatt nem enyhül a vérzés szülészeti ambulanciára kell menni, nem a nőgyógyászhoz, aki soká ad időpontot, mert ez sürgős.

Görcs esetén pedig azonnal ha nagyon fájna.

2008. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Aki ilyenen esett át annak jobbulást kívánok!

2008. júl. 25. 12:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia ,velem kéthónapja történt ugyanez.Én a műtét után akkor keztem el vérezni mikor felkeltem ez persze még a kórházban volt,mikór hazaértem már csak rózsaszinü válladék jött ami szépen átment barnázásba,ez tíz napig tartott.Ilyen párperces gőrcseim nekem is vóltak,sőt a mai napig megmaradtak de már szinte észre sem veszem.A kontrolvizsgálaton emlitettem a doktórnőnek de azt mondta hogy ő mindent rendben talált.A méhednek most vissza kell húzodni az eredeti méretére ezért van a gőrcs.
2008. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nekem nem mondták, hogy vissza kell mennem kontrollra. De már bejelentkeztem magán úton dokihoz. Addig is sok kérdésem van és remélem itt választ kapok néhányra!

2008. júl. 25. 12:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utólsó válaszoló vagyok,sajnálom ami veled tőrtént csak az előbb elfelejtettem oda irni.A műtét után hat héttel kell menni kontrolra,megnézik hogy vissza zárodott e a méhszájad,engem csak kézzel vizsgált ultrahangot nem csinált
2008. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem mindenképpen meg kell nézni még uh-n is mert nekem 3x volt műszeres befejezésem 1 elhalt terhesség után.

Az a normális ha kb. 5-6 napig vérzel, vagyis tisztulsz.

2008. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló vagyok. Azt elfelejtettem, hogy kissebb görcsök még beleférnek. De a túlzott az nem jó. Nekem akkor csinálta ezt, amikor "bent" maradt.

Azért szorítok, hogy neked semmi gond ne legyen!

2008. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 1 hónappal ezelőtt én is ezen estem át. Nekem 2 napig volt (gyenge) vérzésem, utána csak enyhébb görcsök, de azok is pár napon belül elmúltak.

A műtét után 3 héttel megvizsgált a dokim és mindent rendben talált.

Fel a fejjel, minden rendben lesz!

2008. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.Ez volt az első terhességem és nem szeretnék több komplikációt.A magánorvosom 4nap múlva fogad. Remélem minden rendben lesz!
2008. júl. 25. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!