Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelentheti a szülés közeledtét...

Jelentheti a szülés közeledtét, ha mensis fájdalmam van?

Figyelt kérdés
Tegnap óta olyan érzésem van, mint mielőtt megjött. Egyfolytában érzem az enyhe fájdalmat. Fájások még nincsenek, csak ritkán és rövid ideig. Jelentheti ez a szülés közeledtét? 39 hetes vagyok.
2010. okt. 16. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A jósló fájás az ilyen érzés.
2010. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 4 hétig éreztem mensis fájdalmakat a szülés előtt, aztán meg túlhordtam a babát... Elvileg amúgy jelezheti a szülést, sokaknál így indul a dolog.

1 hetes kislány anyukája

2010. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A szülés érkezését egy karakteres, mással össze nem téveszthető fájdalom fogja jelezni (kivéve, ha a magzatvized megy el előbb). Az a tapasztalatom, hogy ha az ember ezt kérdezi, hogy "lehet, hogy ez a szülés jele?", akkor még nem az, mert azt nem kell megkérdezni, érezni fogod.
2010. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!