Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha főként nappal mozog a...

Ha főként nappal mozog a kisbabám, jelentheti, hogy szülés után jó baba lesz és esténként alszik?

Figyelt kérdés
Este mindig tudok tőle aludni, mert csak nappal mocorog. Lehet, hogy nem lesz vele gond éjszaka?
2011. máj. 5. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha így lenne! :-)

Nekem az első gyerekem iszonyat aktív volt éjjel-nappal, hát a születése után is. Már 6 éves lesz, és még mindig utál aludni. Viszont a mostani babám eddig jó gyerek, nappal mozog, éjszaka alszik, igaz még "csak" 19 hetes vagyok, ki tudja mi lesz később... :-)

2011. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kisfiammal ugyanilyen volt a terhességem, mint amit leírtál. Egész nap mozgott, de éjjel sosem. (Tegyük hozzá, én sem keltem fel éjszakánként. Nem voltam pisilős, és ha nem is tudtam aludni, akkor is inkább fekve olvastam). születése után első éjszakától nagyon jól alszik, max egyszer ébredt fel éjszakánként, az is csak a 4 hetes koráig, onnantól végigaludja az éjszakákat. Most a második babát várom , ő is elég nyugis éjjel, szóval reménykedem még egy jó alvó babában.

Reménykedhetsz szerintem Te is ha a mi példánkból indulsz ki!

Gondtalan boldog babavárást!:)

2011. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom valóban van-e összefüggés, az én babaám nagyon jól viselkedett a pocakban (mint a tiéd) és idekint is nagyszerű kis fickó. 4 hetes kora óta átalussza az éjszakát! Remélem a te gyerkőcöd is hasonló lesz! Boldog babavárást!
2011. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fiam egyfolytában mocorgott, ez idekint sem változott:)
2011. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Jó lenne, mert nálam is ez a helyzet, nappal sokat mozog, éjjel alszik. :)36 Hkm
2011. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát ez nem jó hír, az én babóm, éjjel-nappal mozog...

32 hetes km

2011. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az én babám minden éjjel rendetlenkedett. 4 hetes kora óta végigalussza az éjszakát. Most 2 és fél éves, várom a kistesót, de még nem érzem mozogni. Csak reménykedem hogy mégegyszer ilyen nyugodt gyereket kapok:))
2011. máj. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Csajok, akkor van remény, hogy aludni is fogunk éjszaka! :-)

Ma direkt figyeltem, reggel 1/2 9 előtt pár perccel kelt fel, éjszaka semmi, általában este meg olyan 10-1/2 11 körül alszik el (illetve akkor hagyja abba a mocorgást).

2011. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, amíg pocaklakó volt a lányom, idekint meg... Na nem panaszkodok, mert csak enni kelt fel éjjel, de hát csak felkelt.
2011. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én babám is egész nap mocorgott,esténként viszont aludt! Mikor megszületett éjjelente maximum 2szer kelt fel enni,de leginkább csak egyszer!
2011. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!