Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet olyan, hogy “lustább...

Létezhet olyan, hogy “lustább napja van” a pocaklakónak?

Figyelt kérdés

22 + 5 hetes kismama vagyok…eddig nagyon szépen alakultunk, a kisfiam a 19 hét betöltése után rendszeres rúg-vág, napjában többször is.

Kedden azonban eljöttünk egy pár napra nyaralni és olyan mintha megborult volna a kis rendszere. Az utazás alatt többször is bejelentkezett, azonban tegnap (az első itt töltött egész napon) szinte alig éreztem. Délután egy kis kólával igyekeztem motiválni, ami valóban hatásos volt éreztem mocorogni azonban azóta semmi.

Lehet, hogy csak én aggódom túl a dolgot, de eddig nagyon aktív babának bizonyult és nagyon szokatlan számomra, hogy nem érzem..lehet, hogy csak egy lustább napja volt? Vagy mivel megborult a kis napi rutinunk a tegnapi nappal ez rá is hatással volt? Vagy gondoltam arra is, hogy éppen úgy helyezkedett tegnap hogy nem éreztem.

Nyilván többet mozgok én is, hogy itt vagyunk, de már voltunk közösen egy esküvőn is, amit “végigtáncolt”, így nem gondolom hogy az lenne a gond…


2023. aug. 24. 04:47
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Nyaralni vagy ő is pihen :)

Semmi baj nincs

2023. aug. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Lehet lustabb napja is, de ilyen pici terhessegnél, amíg van bent helye, lehet, hogy nem érzed a rúgást, majd ha nagyobb akkor többször fogod érezni.
2023. aug. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor még ritkább volt a mocorgás.

Később is voltak lusti napok. Semmi baj nem lett. Szívhangfigyelővel tudod ellenőrizni esetleg ilyenkor hogy megnyugodj. Talán 2x használtam hasonló okból, aztán a végére rájöttem hogy teljesen oké ha néha nem mozog.

2023. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt figyeltem meg, az én kisfiam is ha nagy meleg van, vagy ha sokat jövök megyek kevesebbet mozog. Szerintem mindenkinél vannak ilyen napok😊

26+4 hkm

2023. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel többet mászkálsz őt egész nap ringatod és alszik. Este ha ledőlsz biztosan elindul majd. Lagzi pedig hangos volt neki, azért táncolta végig. Vagy ekkora terhesseget nem is biztos hogy érzed séta közben, csak ha ülsz vagy fekszel.
2023. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!