Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész napos babamozgás?40+1

Egész napos babamozgás?40+1

Figyelt kérdés

Reggrl óta folyamatosan kis darabokban távozik a nyákdugó,szürkés-zöldes színű folyás szerű,kissebb nyálkás darabbal.Tegnap vizsgálaton voltunk,ott 3 cmre volt nyitva a méhszáj,2cm rövid volt és már puha.

A babàm eddig is aktív volt de delután óta állandóan ficánkol.Kb 2 hete annyira erősen eltalál valamit odabent,hogy mozogni alíg bírok míg le nem áll.Normális?

Kisebb görcseim vannak,de szinte alig érezhetőek,meddig húzom még?



2021. máj. 21. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A szürkés-zöldes folyással én vigyáznék

Helyedben minimum a dokit/védőnőt felhívnám és rákérdeznék...

2021. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is hívnám az orvost.
2021. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szürkés zöldes folyás majdnem biztos, hogy meconiumos magzatvíz szivárog. Azonnal menjetek be a kórhazba!!!!!! Nem viccelek

Jelentkezz,mi lett veled

2021. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szülsézorvosod,korház,szülséznődnek telefon,ha am agzatviz szivárog és zöld
2021. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem ázik át a tisztasági,csak akkor látom ha pisilés után kitörlöm de akkor sem minden alkalom után,igazából inkább ilyen barnás színű felé hajlik a színe.
2021. máj. 21. 23:17
 6/10 A kérdező kommentje:
A tisztasági száraz marad.
2021. máj. 21. 23:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor sem lennék nyugodt

Inkább egy felesleges kör, mintsem baj legyen

2021. máj. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hívtam az ügyeletet és elmagyaráztam a helyzetet,azt mondta ha magzatvíz akkor kellene pecsételés maradjon a fehérneműn vagy vizesnek kellene hogy maradjon.Mondtam,hogy csak akkor társul hozzá pici lé mikor jön kocsonyás szerű darabka,ami átlátszó,a lé ami jön hozzá az ilyen halvány barnás színű,szinte azis áttetsző.

Annyit mondott,hogy ha nagyobb mennyiségű lé jön,ami nem csak a wc papíron látszik vagy ha esetleg erősebb színe lesz akkor menjünk be.


Gondolom csak tudja mit beszél,amúgy holnap meg menni kell vizsgálatra amúgy is,tegnap még minden rendben volt.

2021. máj. 22. 00:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a tiszta magzatvíz folyik, csepeg. A meconiumos ne teljesen folyékony,sűrűbb, kocsonyás, és ha tényleg bele kakilt a baba,akkor, azt nyeli.

De nyilván te tudod, te gyereked .

A telefonba is elmondtad a szürkés zöldes színt, vagy csak a barnát?

2021. máj. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Minden rendben,voltunk vizsgálaton,a nyákdugó távozik darabkákban.
2021. máj. 22. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!