Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnapelőtt elment a babám,8...

Tegnapelőtt elment a babám,8 hetes voltam, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Aki átélte ezt: nektek is nagy alvadt vérdarabok (jó nagy diónyi darabok) távoztak? És olyanok, amik tele voltak erezettel? Az a placenta lenne?
2009. jan. 1. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nagyon sajnálom!!!

Nekem is volt egy diónyi nagyságú véres darabka nem szeretném részletezni mi volt benne. És voltak kisebb vérdarabok stb 8 hetes voltam az orvos annyit mondott szinte teljesen kiürült a méhem de a biztonság kedvéért bevisznek a műtőbe hogy semmi ne maradjon bennem.3 hónap múlva újra terhes lettem

25 hetes kismama

2009. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon sajnálom, de örülök, hogy ilyen hamar összejött! :)

Nem akarok túl kíváncsinak és tolakodónak tűnni, de érdekelne, hogy mi volt abban a diónyi darabban (hogy számítanom kell-e valamire), illetve hogy habár ürültél, mégis kaparni kellett? Mert én nagyon reménykedek, hogy megúszom...

Köszönöm a válaszod!

2009. jan. 1. 16:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ne reménykedj, hanem menj el orvoshoz. Ez nem játék. Én júliusban jártam így, igaz nekem a doki megmondta csütörtöki napon, hogy úgy néz ki meghalt a baba, de azért menjek el egy genetikai UH ra köv héten. Hát hétvégén elkezdett belőlem ömleni iszonyatosan a vér. Ha nem készülök fel rá lelkileg, hanem hirtelen jön, tuti sokkot kapok. Belőlem is jöttek az alvadt vér darabok, de rögtön hívtam anyuékat és vittek kórházba. Ezzel nem szabad játszani. Akár el is vérezhetsz. Velem nagyon goromba volt a doki, és mondtam neki, hogy ne szórakozzon velem, inkább hazamegyek mint hogy ő hozzám nyúljon, erre közölte, hogy jó, rendben, de akkor tuti elvérzek. Nem tudom belőled milyen mennyiség jön, de sürgősen menj el orvoshoz. Én 5percenként cseréltem a betétet, mire a háztól a korházba értünk teljesen átáztam és a combomon folyt már.
2009. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: rettentően sajnálom, borzasztó lehetett.. :(

Én hívtam már a dokimat, ő is mondta, hogy ha nagyon erősödne a vérzés, akkor azonnal kórház, de nekem mensi erősségű. Hétfőn pedig megint hívom és mindenképp megyek kontrollra. De kedves, hogy aggódsz :)

Csak reménykedek, hogy megúszom a műtétet...

És tegnap meg tegnapelőtt voltak görcseim meg nyomásszerű fájdalmaim, de mára szerencsére elmúlt.

2009. jan. 1. 16:29
 5/10 anonim ***** válasza:

második vagyok...

remélem minden rendben lesz, és nem kell műtétre menned. És kívánom, hogy minél előbb sikerüljön egy egészséges bébi:-)

2009. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom,hogy ez történt veled.De nehogy azt mondd,hogy nem mentél orvoshoz!!!Vetélés után mindenképp szükség van egészségügyi kaparásra.Nem fogsz érezni belőle semmit.De ne kockáztass,hogy valami gond legyen,és esetleg emiatt nem lehessen babád.
2009. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Orvosnál voltam pont, mikor elkezdtem vérezni, mert csak barna folyásom volt még aznap reggel, de azért elmentem. De ő nem a szülészem, hozzá fogok menni jövő héten. Mindenképp megyek, mert ilyen dolgokkal nem lehet szórakozni!

Köszönöm az aggódást, nagyon kedves vagy!

2009. jan. 1. 16:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom ami veled történt, és átérzem mert októberben engem megműtöttek, mert elvetéltem. Nekem görcseim és erős vérzésem volt. Szinte minden távozott belőlem is, de biztos ami biztos megműtött a doki. Azt mondta ez fontos mert biztosnak kell lennie abban hogy tiszta a méhem. Azt mondják sokan hogy egy ilyen műtét után hamarabb sikerül újra a baba. Persze vannak kivételek, akiknek a műtét után is kell jó pár hónap mire újra sikerül áldott állapotba kerülni. Én a férjemmel most próbálkozhatok csak újra. Műtét után két mensit meg kellett várnunk. Szorítok neked hogy minden rendben legyen. Ha mégis műtenének ne aggódj! Sok sikert!
2009. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom ami veled történt.

velem májusban történt, mi 10 hetesek voltunk:(

csütörtökön voltam orvosnál, másnap reggel már meg is csinálta a műtétet. Én nem véreztem. Szerintem , téged is megműtenek, az a biztos, így biztos, hogy rendesen kileszel "tisztítva"

Én áprilisra várom a babámat:):)

Remélem neked is hamar összejön a babóca.

2009. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a bíztatást, szerencsére bízom a dolgok jó alakulásában! És ha ehhez kell a műtét, akkor kell..

Mindenkinek nagyon boldog babavárást! :)

2009. jan. 1. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!