Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legfurcsább, legbiza...

Mi volt a legfurcsább, legbizarabb vagy legviccesebb dolog/kaja, amit megkívántál terhesen?

Figyelt kérdés
Nővérem imádta a mogyorókrémet befőttes csemegeuborkával :D Ma már undorodik tőle, mert már nem tartja finomnak.

2023. aug. 25. 19:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm mesélte, hogy a felesége terhesen a mentolos fogkrém rabja volt.
2023. aug. 25. 19:26
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Én mészkövet vagy valami kőzetet akartam nyalogatni, vagy valami ahhoz hasonlót, nem tudom de folyton annak az illata volt az orromban és a számban, valószínűleg valami ásványianyag hiányom volt 😃
2023. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sós chips citrommal.

Konkrétan toltam a citromkarikákat a chipshez, valószínűleg a C-vitamin kellett.

(Az az ízvilág mintha teqilázna az ember, csak tequila nélkül :D)

2023. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem étel, de meg voltam vadulva a dohos pinceszagért. Volt hogy lementem a pincébe csak szívtam a levegőt, aztán kijöttem mikor nem volt olyan intenzív és visszamentem, ezt tudtam fél napig is játszani, emlékszem jobb volt mint egy orgazmus
2023. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Én mindenféle likőrt kívántam. Sosem elégült ki a kivanalmam. Most meg már hogy megszületett nem kell mert nem is szeretem.
2023. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Szemomra nonszensz,mert sose szerettem de megbolondultam a spenótos tésztáért. Másik terhességemnél a a rántott hús túró tortával, vaby egyéb hasonló édes plussz sós ételek nagyon bejöttek.
2023. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

A nutella utanzatokat. Utalok minden ilyet, plane ami egy termeknek a lebutitott valtozata, de elso trimeszterben nagy kanallal faltam a legolcsobb spar budgetes nutella hamisitvanyt. Iszonyat jol esett, kozben meg belul sirtam. 🤣


Most a legujabb agymenesem hogy oda vagyok a szilvapalinka illataert, pedig vilageletemben utaltam a palinka szagat.

2023. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A csokifagyit, pedig világ életemben utáltam mindenféle csokoládés dolgot, konkrétan SOHA nem ettem csokifagyit a terhességem előtt és azóta sem (5 éves), de terhesen minden nap toltam egy pálcikásat.
2023. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 flora08 ***** válasza:
100%
A terhességem alatt több gyümölcsöt ettem, mint 29 év alatt összesen. Mindig is szerettem, de akkor állandóan gyümölcsöt akartam enni. Földöntúli boldogságot éreztem, mikor kiültem egy adag sárgabarackkal a teraszra és megeszegettem, vagy mikor reggel felkeltem, és a hűtőből már vettem is elő a szőlőt, körtét. A rakott krumplihoz és a tortillához pedig almát ettem 😀 Ami furcsa volt, hogy évek óta nem iszom (soha nem bírtam, ezért hamar el is engedtem az alkoholfogyasztást), a terhesség alatt viszont többször bevillant, hogy vörösbort innék. (Nem ittam akkor sem.)
2023. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg Piros Aranyat ettem, mindenhez szinte. A húslevesbe is tettem. Egy db. palacsintát pedig egy egész kis doboz tejföllel ettem meg. Terhesség előtt napi 4-5 kávét ittam, na terhesen egyet sem bírtam inni a 9 hónap alatt!
2023. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!