Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöttem be a 39. hetemet,...

Ma töltöttem be a 39. hetemet, a doki 2 hete mondja hogy bármikor szülhetek, mert már egy hónapja lent van a baba fej+meg van rövidülve a méhszáj. Eddig mégsem volt semmi. Lehet hogy túlhordom? Hasonló helyzetben hogyan végződött a dolog?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta már a 39.héttöl,de 3 napot még rá is húztam!
2010. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez a szituáció állt fent!41+4.hétre született a fiam!
2010. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta 39 hetesen és a kiírt utáni nap szültem..
2010. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia, a barátnőmnek a 37.héttől mondták, hogy napokon belül szülni fog, de túlhordta 10 nappal a babáját.

Nekem azt mondták a 39.héten, hogy még legalább másfél hét, erre 2 nap múlva megszültem.

Bármi lehet nálad is, lehet, hogy ma mész szülni, lehet, hogy egy hét múlva.

Amúgy én 39+1 hetes vagyok 2. babával, kíváncsi vagyok, mikor születik meg, mert semmi előjelem nincs: zárt méhszáj, semmi fájás, semmi semmi semmi. Ebből is mi lesz vajon?

2010. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sejtettem...
2010. okt. 16. 13:20
 6/11 anonim ***** válasza:
36 hetesen már nagyon lent volt a baba feje, és meg is volt rövidülve a méhszáj. A nyákdugóm a héten ment el, nyílik a méhszáj, de még mindig semmi. 39+1
2010. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Természetesen bármikor megszülethet a baba.Az én lányomnál úgy volt,Hogy csütörtök délelött voltam dokinál,azt mondta ebből nem lesz még pár napig baba.Pénteken reggel 7-kor megszületett a lányom.Olyan gyorsan történtek a dolgok.Ne aggódj akkor születik amikor ő akarja.
2010. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

37 hetesen mondta a doki, hogy na remélem a táska kész, mert itt napokon belül baba lesz! 41+1 naposan született a lányom császárral, annak ellenére, hogy már a 37 héttől nagyon lenn volt a feje nem ékelődött be rendesen, a doki meg nem várt tovább, császározott!


Kitartás, sok már biztos nincs!

2010. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem fogalmuk sincs a dokiknak mikor fogsz szülni . Én de. voltam vizsgálaton, nagyon óvatosan vizsgált, tuti nem attól, de délután beindult a szülés.

A doki azt mondta, hogy ebből nem lesz baba egyhamar...

De lett. Szóval akkor tudják, ha már rendszeres fájásaid vannak.

2010. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37 héttől mondta hogy bármikor szülhetek 40+1 császárral
2010. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!