Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék erős fogíyvérzéssel?

Mit tehetnék erős fogíyvérzéssel?

Figyelt kérdés
Van valami házi praktikátok rá?
2010. okt. 16. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Paradontax fogkrém segít. Viszont, ha egyszer előjött a fogínyvérzés, akkor lehet hogy szülésig meg is marad. Nekem a szülés után viszont egyből elmúlt, mintha elvágták volna. Viszont addig maximum csak enyhíteni tudtam rajta a Paradontax-szal.
2010. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.Ez milyen árban van?Az a baj hogy már nemcsak fogmosáskor vérzik.28hetes vagyok
2010. okt. 16. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Meridol fogkrém és szájvíz segített. A fogkrém 7-800 ft, a szájöblögető 1200 körül. De tényleg nagyon jó.
2010. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah,és menj el fogorvoshoz,ő lehet még okosabbat mond
2010. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a Meridol fogkrém és szájvíz segített. Mióta ezt használom nem vérzik a fogam, pedig előtte nagyon vérzett.
2010. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is Meridolt használok, valamit segít. bár én csak fogkrémet. én is várandósság közepe óta küszködök a dologgal és ezt ajánlotta a fogorvosom. most vagyok 35 hetes. amúgy nekem is vérzik fogmosáson kívül is, éjjel-nappal, ha úgy rájön éppen. :-(
2010. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm szépen a válaszaitokat!Hétfőn megyek is veszek.Mégegyszer köszi!
2010. okt. 16. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!