Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és kb....

6 hetes terhes vagyok és kb. egy hete naponta többször nagyon erős alhasi fájdalmaim, görcseim vannak, ezt hasmenés is kíséri, ami általában éjjel gyakoribb. Lehet, hogy a szervezetem így reagál a terhességre?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász szerint elkaptam valami vírust, de már több mint egy hete tart ez az állapot, több napja diétázok, mégse múlik. Lehet baja a babának ettől, ha esetleg tényleg vírus, vagy az erős görcsök miatt?
2011. nov. 5. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
szia!Nekem rettenetesen fájt a gyomrom,hasmenésem volt sokáig,fájt a belem,hánytam.Szerintem nálad is javul majd a helyzet.
2011. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb. hány hetesen múlt el nálad? Diétáztál is? A babával minden rendben lett, ugye?
2011. nov. 5. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:

megint én

Nekem egyértelműen a terhességtől volt, 2szer is így jártam.Azt hogy mikor lett jobb nem írom meg mert elkeseredsz:)A babának nem volt baja.De egy belgyógyászhoz elmehetnél,úgyis kell.

2011. nov. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tuti vírus.
2011. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Széntablettát vegyél be, az megköti a káros anyagokat, és a leírásában is szerepel, hogy nem kerül be a véráramba, így kismamaként nyugodtan szedheted. Én is hasonló cipőben járok az 5-6 hét között, és tekereg a gyomrom rendesen. Sőt, még néhány napja hőemelkedésem is van, de bízom benne, hogy erős a babó, és mielőbb rendben lesz minden.
2011. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszadónak üzenem, hogy kitartás, én már jobban vagyok, elmúlt a hasmenés a hasgörcsökkel együtt. Már tudok enni rendesen és jobban vagyok, lehet, hogy tényleg valami vírus lehetett. Széntablettát nem szedtem, mert úgy gondoltam, jobb ha minél előbb kiürül a vírus.
2011. nov. 13. 17:29
 7/8 anonim válasza:
Örülök, hogy jobban vagy, én még birkózom a tünetekkel. Hajnalban úgy ébredek, hogy majd megfeszülök a görcsöktől, elmegyek wc-re, akkor kicsit jobb, de már alig várom, hogy újra erőre kapjak, mert én is féltem a picurkát. :)
2011. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én az első terhességemnél is így volt..és most a másodiknál is..:( Én a 6. héttől a 13 HÉTIG végig hánytam, és hasmenésem volt... MENSTRUÁCIÓ SZERŰ GÖRCSEIM VOLTAK ÉS NAGYON NYILALLT AZ ALHASAM..:(

DE AZ CSAK A BEÁGYAZÓDÁS JELE VOLT ÉS Persze ahogy tágult a Méhem .

Ha nem múlik a hányás és nagyon görcsölsz menj be a legközelebbi kórházba mert infuziott kell kapnod, hogy a pici ne száradjon ki Ott megnézik a babádat is.


PIHENJ SOKAT.. NEM LESZ BAJ..:)

2012. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!