Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normál HCG növekedés mellett...

Normál HCG növekedés mellett is lehet vetélés előjele a pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés
5+3 napon 14000 körül, 5+5 napon 22000 körül volt a hcg-m, de 5+1 óta rózsaszín folyásom van, néha enyhe görcsöléssel. Azt olvastam, ilyen értékeknél már lelassul a duplázódás. Orvossal beszéltem, felemelte a progeszteron adagot 2 napja (csak az 1. labor volt még akkor kész), és hétfőn vizsgál meg, ha addig nem erősödnek a tünetek. Az elejétől már szedtem, mert volt már egy vetélésem (akkor hasonló időben a hcg 700ról 900ra emelkedett 2 nap alatt). Volt valakinek hasonló? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, mi lett belőle.

2023. szept. 2. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármi lehet… pecsételő véresre, 3*1 Rutascorbint és 3*2 Magnerotot mondott nekem a doki. Ezeket nyugodtan szedheted te is, előbbi C vitamin és az érfalakat támogatja, a másik Magnézium. Egyébként miután látszik a petezsák, már nem szoktak hcg-t nézetni mert nem releváns.

Hétfőn úgyis kiderül. Akkor már nagyjából szívcsőpulzálást is kéne látni.

2023. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem normál hcg mellett, szívhang sem lett
2023. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!