Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit nőtt a melletek...

Mennyit nőtt a melletek terhesség alatt? Mekkorárol? Mekkorára? Mikor kezdett tej termelődni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
A-B-ről C-re nőtt már a terhesség alatt. Már nem szoptatok, most kisebb lett, mint eredetileg. B kosarak határozottan nagyok. Az előtej a terhesség végén már kezdett szivárogni. Sajnos császároztak, de a műtét után megetettem a fiam. Akkor még nagyon pici a gyomruk, simán jóllakott kis mennyiséggel és elaludt. Egy két nap alatt rengeteg tejem lett. De nincs összefüggés, hogy kismell keves, nagymell sok tej.
2023. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

C/D-ről F-re. Előtejem már terhesen is volt. Az egyik mellem már a kórházban belövellt, de sajnos be is gyulladt.

A nagy mell nekem csak akadály volt a szoptatásban. Soha nem tudtam a klasszikus ülő pózban szoptatni, hiába tudtam, hogy kell. Egyszer sikerült, mikor a csecsemős igazított mindent a helyére. Maradt az, hogy egy párnán fekszik az ölemben a baba, úgy szopizik, nincs a feje a karomon.

2023. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

B-ről D lett


Belövelléskor F majd E

Mikor beállt minden és már eltelt pár hónap akkor vissza D


C+lett mikor nem szoptattam


Szoptatások utá, amikor lefogytam B-C melltartófüggő maradt de a hátam lett sokkal kisebb 75 kb


Azért a terhesség végére 95 volt a kerület..

2023. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
B-ről C-re nőtt a 4. nap reggelre (pont mikor haza kellett menni),a mikor belövellt a tej. Valami előtte is volt, de akkor nőtt egyet látványosan, meg hőemelkedésem is lett. Mindkét gyereknél így volt, de a másodiknál már nem pánikoltam, hogy éhenhal.
2023. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

B-ből C/D lett,melltartótól függ.


8 hónapos terhes koromtól folyt a tejem. 2 évig szoptattam igény szerint.

2023. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, terhesen sem, utána nem szoptattam.
2023. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

B voltam, terhesen már C kellett, szoptatáskor pedig D.

Szülés után 3 nappal volt tejbelövés, iszonyat sok tejem volt. Kb terhesség 20.hetétől volt előtejem (sárga nagyon ragacsos)

Már csak reggel meg este szoptatok, (1 év eltelt) de már nincs szinte semmi tejem inkább cumizik csak rajta, most még jók a C-s szoptatós melltartók, de pl napokban elkezdtem újra hordani a B-s melltartóimat is.

2023. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kisebb B-nagyobb B. Igazából csak jobban kitöltötte a melltartót.

A 3.napon kezdett belövellni a tej nagyon durván, de még akkor is a Bs szoptatós melltartó elég volt.

2éve szoptatok, nincs változás.

2023. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

B-ről c-re terhesség alatt.

Aztán szülés után 3 nappal indult be a tej, onnan D lette.

Majd miután abbahagytam a szoptatást, azonnal kb D méret, de bele tudtam hajtogatni az A kosárba 🤦‍♀️ most 1.5 évvel szülés után (10hónapja nem szoptatok) visszaállt C-re.

2023. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagy volt az A kosár terhesség elején. Aztán csak nőtt, nőtt. Mire beállt a tejtermelődés , addigra kb.C kosaras lett.A sajátom mellett még két babát etettem.A tejem a 3.napon lövellt be.

Azt hittem,hogy ilyen béna cicikkel egy csepp tejem sem lesz.

2023. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!