Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan számolható ki, hogy...

Hogyan számolható ki, hogy hány hetes terhes vagyok, ha csak a teherbeesés napját ismerem?

Figyelt kérdés
Sajnos az utolsó mensesem időpontjára nem emlékszem, de az biztos, hogy dec.7-én volt az együttlét. Voltam dec. 22-én orvosál, de akkor még csak a megvastagodott méhfal volt látható. Jan. 5-én megyek vissza, de nem tudom kivárni!
2009. jan. 1. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom hozzá kell adnod 266 napot és megtudod a szülés várható időpontját!


Boldog Új évet és Boldog Pocakosodást!


38 hetes hóember

2009. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálhatod azt is, hogy kivonsz két hetet a dec.7-ből. (Ha kb. 28 naposak a ciklusaid) AZ nov.23. Ezt írd be egy kalkulátorba a neten
2009. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem abszolót nem vészes, hogy még nincs szívhangja, hizs pindúr még nagyon. Január 5.-én biztos lesz már szívhangja!

Hova jársz orvoshoz?

Egy 6 hetes kismama:)

2009. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem budapesti vagyok, gyömrői. Elvileg pont jan. 5-én leszek 6 hetes. Tuti, elpityergem magam, ha lesz szívhang :)
2009. jan. 2. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!