Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett-e valaki metformint...

Szedett-e valaki metformint teherbeesés előtt PCOra? Lehet-e attól kisebb súlyú a 3. baba?

Figyelt kérdés
PCO-ra szedek metformint kb.10 hónapja. Most 34 hetes vagyok. A baba súlya elmarad a 2 korábbi babához képest, bár igy is normális, lehet a metformintól? Előzőleg sem voltam cukros, de a babák 4 kg felett születtek!
2011. jún. 24. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy a mettol van. 20. hetig szedtem es a babam nagyobb a koranal. Bar meg csak 24 hetesek vagyunk, de a hossza 22 hetesen 24 hetesnek felelt meg es tobb, mint 600g-ot szamolt a gep.
2011. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én terhesség előtt 1 hónappal, végig a terhesség alatt és azóta is szedem a Metformint a nőgyógyászom javaslatára. 2. babám majdnem 3800 gr-mal született a 39. héten. Az első 40. hétre született 3300 gr-mal. Nem hiszem, hogy a Met-től kisebb a babád, minden gyerek másképp fejlődik, lehet az utolsó hónapban behozza a másik két gyerkőc súlyát is.

2011. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.En a terhessegi cukromra kaptam(kulfold) a 3.trimeszterbe mert dietaval sem tudtuk kordaban tartani,illetve mar amugy is rengeteg lett a magzatvizem a cukor miatt.Inditottak is a szulest kiirt ido elott 9nappal.3kilos babom lett.Nem hiszem hogy a metformintol kisebb a babad.
2011. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató hozzászólásokat!
2011. jún. 25. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!