Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Ezt...

5 hetes terhes vagyok. Ezt szerintetek màr a terhesség okozza?

Figyelt kérdés

Oviban dolgozom, gyerekek között mozgékony a napom. Plàne a délelőttöt. Vegyes csoportban pedig most szoktatjuk a kicsiket. Mindig aktív voltam, ilyen gondom nem volt. Ma viszont annyira elfàradtam màr délelőtt, hogy úgy éreztem helyben össze esnék legszívesebben.+ Izomlàz szerűen fàjdogàlt a hasam és fàj egész nap a hàtam. A sùlytól még nem lehet, még nagyon az elején vagyok a dolgoknak.

Szerintetek ezt màr a terhesség okozza?


2023. szept. 4. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Igen!

Én is óvónőként dolgoztam. Hulla voltam a nap végére.

Azt javaslom minél hamarabb menj el táppénzre, mert nem fogod bírni fizikálisan és a gyerekbetegségek veszélyesek terhességben pl.: a lepkehimlő életveszélyes a magzatra. Szóval ne várd meg a 12 hetet. Táppénz most! Amúgy is vírusos időszak van és az sem lesz kellemes. Ráadásul még év eleje van, könnyebbeb fel tudnak venni valakit a helyedre.

2023. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszaitok! :)


Kedves #1

Igen, szeretnék tàvpénzre menni minél hamarabb. Egy hét múlva megyek orvoshoz. Ha van szívhang már másnap nem megyek dolgozni. Csak előzményként már sajnos van egy rossz tapasztalatom, mivel év elején méhenkívüli terhességem volt. Ha jó helyen lenne a pici és lenne szívhang, nem is gondolkoznék tovább.

2023. szept. 4. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma én is nagyon kókadt voltam. Enni sem volt kedvem. Alig vártam, hogy hazaérjek. Szintén 5 hetes terhes vagyok.
2023. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!