Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Egy héttel hamarabb jött meg. De 5 nap helyett, csak 2 nspig tartott. Rendes vér volt, de hasam nem fájt, darabos sem volt. Ovukor voltunk együtt.

#Megjött de terhes
2023. szept. 8. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nem vagy terhes, de még lehetsz később.
2023. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam én is, de én nem gondoltam terhessége. Bepánikoltam, hogy valami baj van, mert endometriózisom van. Az orvos mondta, hogy hat hetes terhes vagyok. Csinálj tesztet!
2023. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És volt tünteted? Mert nekem semmi nincsen
2023. szept. 8. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is kell hogy legyenek tünetek.Nekem a 6.hétig teljesen tünetmentes volt a terhességem. Nem feltétlen van tünet.
2023. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, semmilyen tünetem nem volt.
2023. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Reggeli pisiből csináltam david tesztet. Negatív. Lh teszt is negatív. Nem értem. Tünetem továbbra sincs.
2023. szept. 10. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit èrteni.Nem vagy terhes. Nem feltétlen BIZTOS EZER SZÁZ% hogy terhes vagy csakmert ovulációkor szexeltél.Ugye tudod hogy akkor is csak 25% az esély.
2023. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!