Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sav ellen mit tesztek? Akármit...

Sav ellen mit tesztek? Akármit akármennyit eszem mindjárt savam lesz és hányingerem csak a szodabikarbóna segit. Most léptem a második trimeszterbe,úgyhogy nem a baba nyomja föl szerintem

Figyelt kérdés
2023. szept. 9. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Tej, keksz, ülve alvás.
2023. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem kínzott amikor tartottam a 180ch diétát
2023. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a szülés segített. Mindent próbáltam,ami létezik,plusz Ludeát szedtem,de ez sem ért semmit. Én a terhesség előtt is refluxos voltam,de akkor hatott a Ludea. Terhesen semmi,16 hétig hánytam is,volt hogy már csak véres nyál jött. De ami jó hír,hogy szülés óta,14 hónapja már Ludea se kell. Elmúlt teljesen a refluxom is,pedig évekig voltam rosszul tőle. Kitartást!
2023. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rennie vagy Gaviscon. Nekem ezek használtak.
2023. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Salvus víz
2023. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szodabikarbonas viz. Az ize nem kellemes, viszont nekem ez sokkal jobban hasznalt, mint barmi mas.
2023. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 babyboom567 ***** válasza:
100%
Annyi savam volt BÁRMITŐL, hogy volt hogy sírtam.Mindent is kipróbáltam(és erre biztatlak téged is).Nekem semmi sem segített,de lehet neked valami fog.Kitartás.
2023. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lassan minden kismama szed magnéziumot, ami izomlazító, csak sajnos a méhizomzat mellett a gyomorszáj simaizomzatára is hat, ezért sokkal gyakoribb a refluxos panasz.
2023. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Ludea segített. 2x1-et írtak fel belőle, de nekem napi 1 is rendbetette a gyomromat.
2023. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm aranyossak vagytok. 8 as,nem,én nem szedek magnéziumot 🤗
2023. szept. 9. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!