Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bármilyen ötlet reggeli...

Bármilyen ötlet reggeli rosszullét ellen??

Figyelt kérdés
Kegyetlen hányingerem és szédülök is nagyon az ágyból alig tudok felkelni és egyedül vagyok egész héten az első gyerekkel. Nem is csak reggel hanem meg éjjel sem tudok tőle aludni, se enni meg víztől is rosszul vagyok. Segítségem nulla valahogy el kéne ezt mulasztani.

2023. szept. 8. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kortyonként kóla, citromlé kiskanalanként, pár korty tej, egy-két falat háztartási keksz, kevés gyönbértea (igazai gyömbérböl, nem filteres!) - a legtöbb nönek ezek közül valamelyik szokott hatni. A lényeg, hogy még felkelés elött, az ágyban fogyassz valamit, de tényleg csak falatonként-kortyonként.
2023. szept. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyömbér, kóla tényleg hatásos.

Ezen kívül B6 vitamin.

Apró falatokban enni, ami lecsúszik.

Háztartási keksz is jó lehet.

Egyébként nagy csodát egyiktől sem kell várni. :/

2023. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kóla segített meg a sós, sajtos izesítésű kekszek, pl a Tuccc.
2023. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kortyolgass gyömbérteát, a Lidlben lehet kapni olyat, amire rá is van írva, hogy 100% gyömbérből, az tényleg erős. De amúgy az eddig felsoroltak közül mindegyik jó lehet, próbálgasd ezeket, hátha valamelyik beválik, pár héten belül pedig ha minden jól megy, remélhetőleg enyhül, majd elmúlik.
2023. szept. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még eszembe jutott, hogy jégkockát szopogatni és rágcsálni esett jól minden mennyiségben amikor szédültem.

A munkehelyemre is vittem be ilyen szilikon jégkocka készítőt, mert az kicsi formákat csinált, és töménytelen mennyiségben gyártottam a kockákat, majd ilyen ikeás zipbagben tároltam a legyáttott jeget.

2023. szept. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen gyömbér fagyi eddig totál segített elmúlt két hétben de most valamiért semmi se hat. Ez a Lidls ginger shot pl nagyon jó Csak el kéne magam szenvedni a lildig valahogy:D Nyilván eddig mindig volt itthon csak most fogyott el tegnapra. :/ köszi a tanácsokat.
2023. szept. 8. 08:54
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Hideg borogatás, kézi ventilátor, legyező, szagok minimalizálása, pihenés, b6 vitamin, hideg víz, hideg kóla, gyömbér icipici kortyokban.
2023. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyömbéres víz vagy tea igazi gyömbérből. A gyömbéres szénsavas nekem rosszabbat tett. Kóla nekem ugyanezért nem jött be, de vannak, akik esküsznek rá.

Nekem a hűvös, citromos víz is segített, illetve a háztartási keksz, ropi csipegetése.

Kis kortyokban, óvatosan igyál és az evést is többször, kisebb adagokban. Nekem egy idő után az éhségtől volt hányingerem, és mihánt ettem jobb lett.

14 hkm

2023. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alkoholmentes ízesítetlen sör a legjobb.
2023. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én most úgy próbálom átvészelni, hogy gyakran rágcsálók, de keveset. Az üres zsemle, sajtos tallér a fő táplálékom jelenleg. Kizárólag hűtött vizet bírok inni, azt is csak kortyonként, és vettem gyógyszertári B6 vitamint. Igyekszem túlélni a napokat. Első terhességemnél kórházban kötöttem ki, azt most szeretném megúszni. Kitartást neked is!
2023. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!