Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen hogy éreztétek...

11 hetesen hogy éreztétek magatokat, mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

A hányingerem kb 1 hétre elmúlt, de most visszajött sajnos, alig bírok bármilyen kajára ránézni, de közben meg rosszul vagyok az ehsegtol. A fáradtság az kitart már az elejétől , ha alszom napközben, csak rosszabb lesz utána.

Viszont amit észrevettem, hogy nem görcsöl a hasam, pedig emlékszem,hogy 12 hét körül az első terhesség alatt gorcsolt, mert még a genetikai vizsgálaton kérdeztem meg, hogy normális e.

Ez nem jelent gondot, ugye?

Sajnos még 2 és fél hét van addig, hogy orvoshoz menjek, legutóbb pedig majdnem 1 hónapja voltam, kicsit izgulok, hogy minden rendben van -e odabent .



2023. szept. 12. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Édes Jézus.... már minden baj?
2023. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

1# kérdésre kérdéssel..Szép! Nevetséges vagy és bunkó is! Inkább maradj csendben!!!


Kérdező, az nem gond, ha nem görcsölsz! Hányás abba maradása se volt gond. Nekem is volt hogy abba maradt, majd újra elkezdődött. Én sosem bírtam ki várni az idő pontot. Mikor nyugtalan voltam el mentem a dokihoz. Ha gondolod az téged is megnyugtat akkor menj el hozzá! Neki az a dolga, hogy megnézzen! De nyugi, szerintem minden rendben van!

2023. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Derekam akkor fájt mikor még nem is tudtam hogy baba van a dologban nekem, a kis görcsök is tökre beleférnek, lehet hamarosan jönnek, de lehet nem.


A hányás is - Attól lehetsz simán fáradt.


Normális mindegyik, nyugi :)

2023. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
2# miért egy anyának nincs ennyi esze magától? Hol van előírva, hogy a görcsölès kötelező ?
2023. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
2# vagyok! Te anya vagy? Ha igen, akkor neked sincs sok eszed ha így válaszolsz! Emberségből egyes!
2023. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!