Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy nincs tünetem?

Normális, hogy nincs tünetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10+1 kismama vagyok, de az a kevés tünetem is elmúlt ami volt...

Ezen aggódjak? 25.-én megyek legközelebb orvoshoz, addig megesz az ideg...

Annyi volt eddig is, hogy extrém fáradt voltam illetve párszor fájt a hasam ha hirtelen mozdultam

De már elmúlt minden...

Utrogestant szedek, nem tudom számít-e.

Vettem egy szívhang figyelőt, használható már?


2023. szept. 10. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Egyik terhesség alatt sem volt semmilyen tünetem azon kívül hogy nőtt a hasam.

Szivhang figyelő ilyenkor még teljesen felesleges mert annyira pici hogy nem fogod megtalálni és csak jobban bestresszelsz

2023. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj rá.Biztos vagyok benne hogy minden a legnagyobb rendben.Egyik terhesség sem egyforma és mindenki mást érez hetente.Én pl hánytam mint a kutya a 12.hétig.Barátnőimnek sosem volt hányingerük, sosem hánytak.A fáradtság csillapodik ahogy haladsz elöre.Szerintem biztosan nincs semmi baj.Ne aggódj ezzel csak ártassz magadnak és a babának.

Üdv 20hetes kismama.

2023. szept. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazság szerint egyszer voltam már terhes, a 28. héten meghalt a baba...

Akkor szószerint végig hánytam, minden bajom volt

Ezért izgulok most..

Mindenki azt mondta, hogy a hányás szuper jel, most meg semmi....

Pedig a "szuper jel" is rosszul sült el....😏

2023. szept. 10. 08:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is izgulok, bár én a 11. hetet kezdem. Elvileg ahogy a progeszteron csökken, úgy múlnak a kezdeti tünetek. Nekem jövőhéttől kell lejjebb venni az utrogestant, de már most sokkal jobb, mint eddig, nincs a hullafáradtság, nincs annyi émelygés, én meg ezért parázok.


Próbálj meg kicsit lazítani és arra gondolni, hogy minden rendbeb van. Nekem ez többnyire beválik.

2023. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden rendben lesz lányok. Én azért aggódtam mert fogytam minthogy híztam a sok hányás miatt, mindent kihánytam és tartottam hogy a baba nem fejlődik ahogy kell. De minden a legnagyobb rendben volt. Kitartást nektek 🥰🫶

2es. Legutobb picit paráztam én is mert megmoccant a 18.héten a 19.en semmi. majd a huszadikba beléptem és 3 napja mozog állandóan.

2023. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi tünetem nem volt
2023. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyik terhességnél sem volt különösebb tünetem. Kicsit fáradtabb voltam, érzékenyebb a szagokra, ennyi. A testvéremnél az egyik terhessége hasonlóan tünetmentes volt, a másiknál kamatostul visszakapta azt, amit az elsőnél megúszott.

Nyugalom és boldog babavárást!

2023. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ne izgulj, sok baratnőm/ismerős szült már, és nagyon színes a paletta. Ismerek olyat, akinek a fáradtságon kivül semmi baja se volt vegig. Vagy akinek még kb az sem volt.

Nekem a kisfiamnál (4,5 éves) borzasztó hányinger, hányás, sav volt. 20.hétig minden nap, akár többször is hánytam🤦🏻‍♀️ most a második babánál meg ennek a töredéke a rosszullét. Viszont sokkal fáradtabb, gyengébb vagyok végig..

szerintem ez nem jelent semmit. Biztos rendben lesztek!

2023. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én is folyton idegeskedtem. Betegesen ellenőriztem a tüneteimet, és ha úgy éreztem valami el múlt, akkor rögtön ideges lettem. (Szerencsére, minden okés volt.) ill remélem még most is az. Már nincs egész egy hónap a szülésemig. De még mindig izgulok néha.


Figyelj, ha úgy gondolod, holnap menj be az ügyeletre. Nézesd meg, hogy megnyugodj! Nekem is volt egy előző terhességem, ami balul sült el. Azért is vagyok most stresszesebb. Pláne te, akivel 28. héten történt a gond. Nagyon sajnálom. Biztosan ezért is vagy idegesebb. Próbálj valahogy megnyugodni, és ha nem bírod ki várni az időpontod, akkor menj előbb. Minden jól fog alakulni.


A szívhangfigyelőről nem tudok mit mondani, nekem nem volt. Úgy éreztem nekem az egy plussz ideg lett volna.


Szurkolok neked, és boldog babavárást!

2023. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!