Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy a baba ne...

Mit tegyek, hogy a baba ne legyen háttal uh-n?

Figyelt kérdés

24. hétben vagyok.

Egy általános uh-n szépen fekszik a babám, körbe lehet nézni. Azonban az első és most a második morfológiai (genetikai szűrővizsgálat) vizsgálaton is háttal fekszik a baba. Küldtek sétálni is, ettem-ittam hátha, de semmi nem segít. Érzem, hogy mozgolódik,de amint elkezdik vizsgálni egy helyben van és hátat fordít teljesen. Még nem jöttem rá, hogy mitől lehet, vagy mit tehetnék hogy lehessen megvizsgálni. Valakinek ötlet?



2023. szept. 13. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Mégis az evés/ivás/mozgáson kívül mit tehetnél szerinted?

Benyúlsz és megfordítod? Vagy a hasadon át gondolod? Nem is értem az ilyen kérdéseket 🤦‍♀️

2023. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez ilyen. Jobb esetben adnak másik időpontot pár nappal később hátha. Most vagyok 27hetes. Eddig mindkét genetikain háttal feküdt, le tudott mérni mindent amit kellett.
2023. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Már tök mindegy. A 20. heti UH-n kell körbenáznio rendesen, utána már csak a méreteit nézik, amihez tök mindegy, hogy fekszik.
2023. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem, hogy nem lehet mit tenni ezen kívül de reméltem, hogy csak én vagyok tudatlan. 😅 Nálam is mindent rendben találtak eddig csak megjegyezték, hogy van még valami amit nem látnak így ha háttal fekszik, kaptam új időpontot, és nekem a 20. heti genetikai uh-ra most került sor. De azért köszönöm a válaszokat. ☺️
2023. szept. 14. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!