Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi tegyek? 30hetes terhes...

Mi tegyek? 30hetes terhes vagyok, és a párommal 6honapja nemvolt sex, igaz h távol is dolgozik, fáradt mikor haza ér, elsö baba, és félt is, de nekem ez fáj valamilyen szinten. Ha valaki más is igy van, irja meg h éli át.

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt szex. Talán még a terhességem elején 2-3-szor. Mindkettőnknek nagyon hiányzott, de valahogyan soha nem tudtuk élvezni, így hagytuk. Ma 10 napos a kisfiam, de már alig várom, hogy leteljen a 6 hét s újra minden a régi legyen. :)
2011. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
majd, ha pár hónapos lesz a kicsi, visszaáll a rend, ne aggódj!és ne fájjon, ez teljesen normális, nem kivánja ilyenkor a test, csak a tudat mocorog (hm.volt itt valami, ami most nincs), de természet ilyenkor az utód nyugodt, békés fejődésére áll rá.
2011. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
fejlődésére
2011. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban:( 30+1 hetes vagyok és a 17ik héten voltunk utoljára együtt a párommal:(

nagyon nehezen viselem sajnos nem érzem magam igazán nőnek mert úgy érzem undorodik tőlem:( félek hogy nem fog változni a baba érkezése után sem:(

2011. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem undorodik, az biztos, ő is így növekedet anyja szíve alatt..s ez borzasztó! mi az, hogy "nem érzem nőnek magam"?az áldott állapot misztérium, csoda! tessék figyelni! nagyon érdekes! A női lét kiteljesedése.
2011. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy normális. Mi is a 30. hetet kezdjük, és nálunk sincs szex. Sajnos nálunk vannak előzmények is, és féltjük a kis drágánkat. De amúgy se menne, mert valahogy másként érzem magam, de nőnek is. Szerencsés vagyok, mert a férjem így is szexunek tart. Próbál meg te is pozitívan állni hozzá, és akkor a férjed is úgy fog. Lehet ezt másképpen is. Én mostanság sokkal jobban élvezem, ha csak simogatja a tesetm, és meg megoldom neki máshogyan :-) Próbáljátok ki. Ez a babának se árt.
2011. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy hihetetlen,de SEMMI ....mire én észbe kapok,ö már rég alszik,nemhagy semmit h legyen is köztünk...nagyon remélem hogy szülés utan ez megváltozik,és tényleg csak azert van mert félt
2011. júl. 2. 21:59
 8/12 anonim ***** válasza:
3-4 hétnél nem bírtuk tovább,pedig sokszor kényelmetlen. Vannak sértődések,amikor én akarom ő nem,amikor ő akarja én nem:) Aztán belelendülünk. Kezdeményezz,ne várd meg hogy elaludjon. A humor is fontos,kérdezd meg hogy oldja meg nélküled,mert segíthetnétek egymásnak:)
2011. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"szülés utan ez megváltozik"- így lesz, ne aggódj! és ne erőltess semmit, az nem jó.
2011. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Félti a babát. Ne aggódj, szülés után újra a régi lesz. Nálunk Majdnem egy évig nem volt szex, mert veszélyeztetett voltam, szülés után pedig kb. 2 hónappal bólintottam rá a dologra. (Nem azért mert nem kívántam, egyszerűen akkor éreztem úgy, hogy teljesen rendbe jöttem odalent.)
2011. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!