Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes vagy csak késik?

Lehetek terhes vagy csak késik?

Figyelt kérdés

28-33 napos ciklusaim vannak. KB a 27.ciklusnaptol olyan érzésem van minden reggel és este mintha megjönne. Ma vagyok a 31. napon, menstruáció nincs, de krémes folyasom van ami soha nem szokott lenni mensi előtt, és van 2 negatív tesztem.

Valaki volt már így? Lehetek várandós vagy tényleg csak késik?


2023. szept. 16. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pár nap múlva kiderül... milyen érzékenységű tesztet csináltál?
2023. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10 IU/l
2023. szept. 16. 08:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Ami még fura, hogy máskor menstruáció előtt két nappal pecsételő van és csak rá két napra jön meg rendesen, most még az sem jelentkezett. Meg ha 33 napra jön is ma már kellett volna legyen pecsételés
2023. szept. 16. 08:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 10 es teszt már 9 nappal ovuután + volt, ha terhes lennél már valami lenne a teszten
2023. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is a 10.dpo-n már pozitív volt.

De olvastam olyat, hogy ha késői volt az oviláció, akár később is lehet pozitív.

2023. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
33.ciklusnapon vagyok ma, tegnap volt egy kicsi rózsaszínes nyálkás valami ami csak WC papíron látszott, azt hittem megjott, ma ismét. A szokottnal sokkal érzékenyebb a mellem és fáj a fejem. Valaki volt már hasonló helyzetben?
2023. szept. 18. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem brutál savam volt a teszt előtt. Soha nem voltam savas. A mellem nekem csak később kezdett iszonyú érzékeny lenni. Viszont a fejem az sokat fajt alapból is.

Perdi, facelle teszttel próbáld. Vagy HCG labor. Én a synlabnál csináltattam magánban.

2023. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!