Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív teszt, 10nap késés....

Negatív teszt, 10nap késés. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Julius 26.án lett vége az utolso menstruációmnak, pontos 32napos ciklusaim vannak. Azóta nem jött meg, teszt negatív volt 6nap késésnél. Eddig soha nem késett ennyit, ezért gyanakodok. Terhes lehetek vajon? Nem is vagyok Magyarországon így az orvosomhoz majd csak 2hét múlva tudok menni.

#teherbeesés #negatív teszt #Késik 10napja #Soha nem késik
2023. szept. 1. 07:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem valószínű, de még egy tesztet megpróbálhatsz.
2023. szept. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem bebeszélés lenne, mert nem mondanám, hogy próbálkozunk. Viszont mindent megtudnánk teremteni a babának, ha most lenne. A gyanakvás a 10nap késés ami eddig soha de soha nem fordult elo.
2023. szept. 1. 07:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Ha késik 10 napja,de a teszt negatív, akkor nem terhesség miatt késik,vagy marad ki.
2023. szept. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ma tesztelek amint a párom visszaér a teszttel.
2023. szept. 1. 08:11
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez tuti, hogy nem terhesseg.

Akarmi miatt keshet.

2023. szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Erős pozitív lett predin, köszönöm a hiteles válaszokat a gyakori kérdések okos orvosaitól.


Felhívtam az orvosomat aki azt mondta, hogy simán lehetséges, hogy ne mutassa ki a teszt egy ideig, hiszen lehet csak hormonok emelkednek lassabban.


Illetve mások kérdései alatt is van ahol előfordult hasonló eset.

2023. szept. 1. 08:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, kiírtál egy kérdést, amire válaszokat vártál. Normális ciklus esetén 6 napos késésnél igenis pozitív már a teszt. Ezek szerint neked extra későn volt ovulációd. Megeshet. Azért írtam, hogy tesztelj megint. De nem kell itt a magas lóról lebaszni másokat, mert te épp a ritka kivételbe esel.
2023. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem az elso valaszra ertettem. Uj tesztet javasolt, meg is tortent. Ez egy kivalo javaslat, aminek pozitiv lett az eredmenye.

A tobbi kerdes viszont a besavanyult csak rogton pozi teszt lehet terhesseg mentalitas stb.

2023. szept. 1. 08:47
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

“Csak rogton pozi”

6 nap az nem csak rogton. Alap esetben ilyenkor mar leugrik a csik a tesztrol, hiszen kozel 5 hetes terhessegrol beszelunk.


A te esetedben valami nagyon elcsuszott, gondolom az ovu. De hogy ennyire, az borzasztoan ritka, nyilvan ezert is irtuk, hogy szerintunk nem terhesseg.


De pozi lett a teszted, szuper, sok sikert kivanok! Ettol meg nem kell masokat szapulni, mindenki tok normalisan irt szerintem.


Kicsit nyugodj le.

2023. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg te tettél fel egy kérdést, ami alapján teljesen jó válaszokat kaptál. Mindezt kérdés nélkül is megcsinalhattad volna, ha annyira okos vagy. Ne haragudj már ,hogy itt mi nem látunk a méhedbe, majd tovább kepezzuk magunkat, és legközelebb okosabbak leszünk neked.
2023. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!