Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fertőzés? Esetleg valami más?...

Fertőzés? Esetleg valami más? Foltok a nagyajkak környékén

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 hetes várandós vagyok, az utóbbi napokban irritációt éreztem a nagyajkak környékén, ezért tükörrel megnéztem, mi a helyzet odalent.


5-6 kisebb, piros folt van a nagyajakak és a kisajkak között, illetve két nagyobb lila folt is.

Soha nem találkoztam még ilyennel, esetleg van tipp, hogy mi lehet?


Holnap megyek a nőgyógyászomhoz, de gondoltam addig is megkérdezem, hátha tapasztaltatok hasonlót.


2023. szept. 17. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gombára tippelnék a leírás alapján, de a doki biztos okosabb lesz.
2023. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Igazából az a 2 lila folt, ami nagyon ijesztő és szokatlan, sosem láttam még ilyet.


Sűrűn járok ultrahangra, mindig van fizikális vizsgálat is, eddig nem említett a doki semmit.


Holnap okosabb leszek, csak kicsit megijedtem, ezért írtam ki a kérdést.

2023. szept. 17. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
esetleg visszér?
2023. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor is lehet visszér, ha nem dagad ki, csupán olyan, mint egy lila véraláfutás?
2023. szept. 17. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, nekem sem dagadt ki mindenhol, de visszér szerűség volt... nem volt vele teendő, szülés után sokat javult a helyzet, az intim tájékon eltűnt, belső combnál/hüvelybemenetnél volt megduzzadva, a nagyajkaknál csak a liláskékes ér látszott. a térdeimnél megmaradt...
2023. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mit mondott a nődoki?
2023. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem visszér volt, hanem véraláfutás és irritáció. Az Utrogestan miatt tisztaságit hordtam és az irrirálhatta. Kaptam rá kenőcsöt, nagyon sokat javult, szerintem pár napon belül már nem fog látszódni!
2023. szept. 22. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
szuper, ez a jobbik eset! 😊
2023. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!