Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasban és hüvelybemenetnél...

Hasban és hüvelybemenetnél (nagyajkak és gát környéke) visszerek voltak/vannak valakinek terhesség alatt?

Figyelt kérdés

3.babámat várom augusztusra, az első kettőnél nem volt ilyen problémám (aranyerem volt csak durván a másodiknál), most viszont ez lett, a hasi visszerek minden papíromra rá vannak írva, a másikat említettem a dokinak, de azt mondta, majd a 36.héttől van jelentősége.


Akinek volt ilyen, mivel járt? Természetes szülés lett végül, vagy császár?



2018. jún. 24. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél volt gát környéki visszerem, hüvelyi szülésem volt, napokkal a szülés után eltűnt a visszér. Biztos a súlyosságtól is függ.

Érdekes módon az ikerterhességemnél nem volt visszerem sehol...

2018. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, senki nem foglalkozott ezzel a terhességem alatt, úgyhogy gondolom lehet vele simán szülni, nálam semmi gond nem lett, utána vissza is húzódott.
2018. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt,borzasztoan fájt,teljesen fel volt dagadva az eggyik oldala.Szűlés után 2 nappal már mintha nem is lett volna.Mutattam orvosnak azt mondta nincs vele teendöVègül császár lett de nem ez miatt.
2018. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ezek szerint ez is orvosfüggő, majd kiderül akkor, mi lesz.

2018. jún. 24. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
2.babámat várom, már az elsőnél is volt és most is van, brutális sajnos. Nem befolyásolja a szülést, maximum ha gátmetszést kell végezni jobban kell figyelnie a dokinak. Első szülésem gátvédelemmel volt, remélem a másodiknál se kell. Nekem is azonnal visszahúzodtak szülés után. 25 hetes kismama
2018. jún. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Nekem az elsőnél volt gátmetszés, a másodiknál gátvédelem, 2 külön kórházban szültem őket, most a harmadikat megint máshol fogom, nem tudom, mire számítsak.

2018. jún. 28. 08:44
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Ma voltam orvosnál (vagyis tegnap:)). Azt mondta, hogyha ilyen ütemben romlanak a visszerek a lábam között programcsászás lesz. Teljesen magam alatt vagyok. El is kezdtem utánanézni hogyan lehetne ezt a folyamatot lassítani/megállítani, mert nem szeretnék programcsászárt:(....
2018. júl. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mi lett végül, programozott császár? Velem most ugyanez a helyzet, nekem is a császárt mondta a doki, mert már akkora a visszér, hogy elmondása szerint a gátmetszést sem tudná elvégezni. Nagyon félek a császártól...
2022. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!