Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész nap egyedül vagyok...

Egész nap egyedül vagyok jogos a szomorúságom?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok és a párom sosincs otthon. Mindig magam, egyedül vagyok ha csak nem találok ki magamnak programot. A munkabeosztása napokra van, tehát vannak neki a héten egész nap szabad napjai. De azt a másik gyerekével tölti. Egyik héten 1 napot tud velem lenni 3ig amég végez a gyereke az iskolából,aztán vele van estélig mert ott az anyuka dolgozik, másik héten 4 napot tudna de hétvégén nincs ki vigyázzon a gyerekre, és velem van 2 napot (3 óráig) már sokszor a magánytól sírok és magamba fordulok mert ez borzasztó hogy nincs kihez szóljak. Munkám van és örülök hogy dolgozhatok mert akkor emberek kozott vagyok. De mikor szabad napom van otthon töltöm az időt. Ti hogy viselnétek? Vagy csak én reagálom túl?
2023. szept. 17. 16:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Hát gondolom ez a helyzet nem most alakult ki, a párod eddig is töltött időt a már meglévő gyerekével nagyon helyesen. Te döntöttél úgy, hogy ilyen körülmények mellett is vállalsz vele gyereket. Szerintem nem jogos a felháborodásod, persze lehetne veled többet, de nem a gyereke kárára. Te miért nem mész vele ha a gyerekével van?
2023. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
Férfiként kérdem, ti nők, minek választotok utánfutós, bukott pasikat? Nem tudlak sajnálni.
2023. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

Te azt eddig nem vetted észre, hogy van gyereke és vele szokta tölteni a szabadnapjait?🤔 Nyilván az volt a terv, hogy gyorsan szülsz egyet és azzal majd sikerül elmarni a meglévő gyerekétől. Hát, nem jött be🤷🏼‍♀️ Legalábbis eddig nem.

Amúgy meg, mi az, hogy a másik gyerekével van? Te vagy az egyik?

2023. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Nem kioktatás a részemről, ne vedd annak, de a legtöbbünk férje dolgozik. Sőt, van, akinek gyerek után még többet kell az anyagiak miatt, pl túlóra, másodállás.


Írod, hogy neki van egy gyereke már, az meg szerintem tiszteletre méltó a mai világban, mikor egy apuka ennyit időt tölt az előző kapcsolatból született gyerekkel, nem pedig elfelejti, ahogy itt is szokták írni - ez inkább hatalmas pozitívum a jellemét illetően.

Bár lehet neked nem az...

De ezzel már most barátkozz meg, és ne legyél házsártos "új asszony".

2023. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Én nyitnák a gyermek felé, csak a gyerek nem akar felém. Nagyon sokszor hívtam őket menjünk el valamerre a gyerek nem akart, vagy hisztizett. Tisztelem hogy ennyi időt tölt vele és nem hagyta el, aminek örülök, de jól esne ha velem is töltene több időt nem csak órákat.
2023. szept. 17. 18:06
 6/27 anonim ***** válasza:
9%
5. Miért is nyitna a gyerek feléd? Te csak az aktuális ürítőtartálya vagy az apjának.
2023. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek dolgozik a férje. Azt hiszem, ezzel számolnod kellett, amikor gyereket vállaltál vele, akkor is ismerted a munkaóráit és egyéb elfoglaltságait. Ahogy azzal is, hogy a tiednek már van egy gyermeke és tényleg tiszteletreméltó, hogy ennyit foglalkozik vele, tényleg becsülendő. De az ilyen dolgokat érdemes azelőtt letisztázni valóban, mielőtt ténylegesen belevágtok a babaprojektbe.
2023. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
De ezt így hogy kell elképzelni? Együtt laktok? Ha igen, akkor iskola után hova viszi az idősebbet?
2023. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Tökre nem logikus. Miért kell minden nap iskola után csavarogni? Együtt éltek, nem? Vigye a gyereket hozzátok és kész. Ha épp otthon vagy, otthon vagy, ha nem, nem. A gyerek meg szokja meg. Ez úgyse fog működni, ha megszületik a tiétek is. Sokkal rosszabb lenne akkor átállni.
2023. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a gyerek?
2023. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!