Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utolsó heteiben...

Terhesség utolsó heteiben rémálmok? Illetve ki hogyan élte meg az utolsó heteket/napokat?

Figyelt kérdés

Nekem iszonyú rémálmaim vannak, vagy a babával, vagy a szüléssel, vagy idegen emberekkel.

Folyamatosan rossz kedvem van, szomorú vagyok, de megmagyarázni nem tudom miért. Első baba, félek a szüléstől és az ismeretlentől. De eközben nagyon nagyon várom, hogy megszülessen. Tegnap este dühkitörésem volt, simán le ordítottam a férjem fejét egy banki papír miatt, amihez neki semmi köze sem volt. 😄 mostmár én is nevetek rajta. De tegnap sírtam miután ki nevetett, hogy most meg ő mit ártott nekem?! Jaa és egyfolytában azon kapom magam, hogy szorítom össze a fogaimat. Gondolom az idegtől. Másnak is voltak ilyen nem mindennapi érzései, tünetei szülés előtt? Semmi fájásom nincs, jósló sem. Baba is nagyon aktív minden nap, minden órában. Mondjuk ennek azért örülök, mert szeretem amikor mozog, de hogy azt akarom ezzel, hogy én sokakkal ellentétben nem érzek kevesebb mozgást még így itt a végén sem.



2023. szept. 18. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Szorongásos rohamaim lettek, szülés után még rosszabb lett, a hormonok miatt van.
2023. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kb meddig tartott szülés után?
2023. szept. 18. 15:44
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Borzalmas rémálmok gyötörtek a 3. trimeszterben. Aztán a szüléssel elmúlt. Szülés óta nem is álmodom, mert nincs rá időm 🤣 de tényleg, nem alszom annyit
2023. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bogica0616 ***** válasza:
29%
Most megnyugottam. Azt hittem elment az eszem. Minden este rám tör a pánik mostanság. Bepánikoltam a szüléstöl, az autóval közlekedestöl, kis túlzással halál félelmem van, elfutnék a világ elől.
2023. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem a szüléstől kell félni, ami utána jön:/
2023. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Huu nekem is már mikor sötétedik kint akkor jobban rám tör az aggodalom. 😄


Igen, az a baj utolsó, hogy eddig nem, de most pár napja el kezdtem attól is félni. (Mert álmodok olyat is, hogy nem tudom nevelni) nagyon pocsék érzés.

2023. szept. 18. 17:17
 7/12 Bogica0616 ***** válasza:
63%
Az utána való résszel nincs bajom. Mért félnek pelenkázni még ellátni. De a szülés amit nem ismerek ezernyi gondot rejthet.
2023. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Mi ez a lepontozo hadjárat itt?
2023. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eskü nem én vagyok! De nagyon idegesít! Mostanában ez megy! Csak azt nem értem, ha valakinek nem tetszik a válasz akkor miért nem ír jobbat?! Dühítő!
2023. szept. 18. 17:54
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon undorító a gyakori kérdések pont ez miatt, tisztelet azoknak akik rendesek. A múltkor pont a leszavazós és bunkó válaszolókkal kapcsolatban tettem fel egy kérdést! Mondanom sem kell 5 óra múlva az egész kérdésem törölve lett és kaptam egy szép értesítést, hogy nem megfelelő jellegű kérdést tettem fel. Huu hát akkor gondoltam bocsi, de ha valaki le pontoz mindent és össze keveri a szó kimondóságot a bunkósággal az helyén van..na minegy csak le írtam mert ki kívánkozott most ez is. 😅
2023. szept. 18. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!