Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+2 hkm. Szúró alhasi fájdalo...

10+2 hkm. Szúró alhasi fájdalom, minimális barnázás, normálisnak mondható?

Figyelt kérdés

7. héten volt az első barnázásom ami enyhe barna volt, akkor mentem dokihoz aki megvizsgált telejsen rendben volt minden és annyit mondott ha erős piros vérzésem és nagyon erős görcsöm van akkor kezdjek aggódni és orvoshoz menni.

A héten kezdtem érezni, hogy feszül, szúrkál lent a méhem plusz tüsszentésnél erősen benyilalt, gondolom, hogy növekszik a méh ezzel járója ez a tompa fájdalmak szúrkálások is. Tegnap lehet a kelleténél melegebb vízben fürödtem, max 10 percet ültem benne, és reggelre megint megjelent egy halvány barna folyás, nem véres hanem csak halvány barna.

Mással történt ilyen? Hasonló tapasztalat? 10 hetesen ez normális-e?


2023. szept. 20. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
De, a barna folyás az vérzés. Nem normális semennyire. Menj dokihoz. Lehet kéne progeszteron pótlás.
2023. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is így mentem oda múltkor mire mondta, hogy a hüvelyi UH után se látott friss vért, piros színnél menjek orvoshoz, ezt nyomatékosította.
2023. szept. 20. 09:21
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Lesz@rnám, mit nyomatékosított, a terhesség alatti vérzés nem normális dolog, az orvosnak meg az a dolga, hogy foglalkozzon vele. Biztosan nem ülnék otthon a babérjaimon hanem elmennék másik dokihoz.

Persze csak ha akarod ezt a gyereket...

2023. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj, hogy az orvosoknak ez darab-darab. Annak idején én is barnáztam hetekig, a negyedik orvos volt hajlandó felírni Duphastont, a többi elintézte annyival, hogy "ha akar, megmarad, ha nem, nem." Amúgy a Duphaston mellett is barnáztam, de azzal már nem mentem vissza, tudtam, hogy ennél többet nem lehet tenni.

Végül nem lett gond, hatodikos a gyermek. :)

Szóval normálisnak semmiképp nem mondható. Nem jelent feltétlenül vetélést, de azért érdemes lenne ránézni. Akár magánorvosnál, ha az sztk-ban nem veszik komolyan.

2023. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Magánba járok, oda telefonáltam most is azt mondta, hogy amíg barna és nem friss vér ne aggódjak.
2023. szept. 20. 10:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem igazán van mit tenni. Reméljük, nem lesz gond.
2023. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én terhesség alatt a kádban ücsörgést elfelejteném, pláne, ha forró vízben.

Semmilyen barnázás, vérzés nem normális, dokival beszélj! :)

2023. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ügyeletre mennék, ott legalább szoktak adni progeszteront.
2023. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!