Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtörténhetett az ovum?

Megtörténhetett az ovum?

Figyelt kérdés
Az alap hő 36.5 tegnap éreztem ovus fájdalmat ma már 37.2 lett.LH teszt tegnap és tegnapelőtt lett pozitív. Voltam ma ultrahangon a doki nem mondott semmit hogy volt e vagy sem.

2023. szept. 20. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Várj. Eloszedem a varazsgombomet és megnézem.

De most őszintén,ezt nekünk honnan kéne tudnunk?

Ha a teszt pozi volt akkor valószínűleg.

2023. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem varázsgömbre vagyok kíváncsi hanem esetleg tapasztalatra hogy a hőmérőzés mutathat e konkrétat ha már a doki nem mondott semmit
2023. szept. 20. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegig merted a homersekletet ebben a ciklusban?

Van egy online applikacio fertility friend a neve (ha tudsz angolul, keresd meg es regisztralj) ha beviszed az adatokat akkor a homerseklet alapjan ertekeli a hogorbet.


A pozi lh teszt utan 12-48 oraval kesobb ovulalsz. Ha tegnap elott "pozitiv" lett a teszt de tegnap erosebb lett a teszt csík mint a kontroll csík akkor en a tegnapi napot vennem pozitivnak.


Az hogy megemelkedett a homerseklet az jo jel. Ha a következő 2 ertek is magasabb mint az elozo ertekek (coverline bocsi magyarul nem tudom mi a hivatalos neve ennek) akkor igazolva van az ovuláció.

2023. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen mértem végig. Az ovum tesztem pedig Clearblue digitális teszt ott nem mérvadó a csík azt írja.
2023. szept. 20. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:

A digitalis nagyon érzékeny. En pl neztem folyamatosan az olcso lh tesztekkel es a digivel is.

Mikor az olcso erosodni kezdett akkor delutan csinaltam egy digitalisat ami pozi volt. Természetesen reggel kellett volna (ami aznap meg negativ volt) Masnap is neztem az olcsoval es fokozatosan erosodott egeszen estig majd halvanyodni kezdett. Szoval hiaba volt pozitiv a digi 11en amikor 12en is pozitiv volt. Onnan erdemes szamolni a 2 napot ovulaciora.

2023. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat. Azért is érdekelt mert ebben a hónapban csináltam ovu tesztet ugyan is 23 naposak a ciklusaim a doki mondta hogy nincs ezzel semmi gond. És tegnap volt a jobb petefészkemnél szúró fájdalom.
2023. szept. 20. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!